top of page

"Rubi" – Odcinek 6: Obsesyjna zazdrość Héctora

W 6. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí cierpi z powodu obsesyjnej zazdrość Héctora. Wkrótce zdradza męża z Alejandrem. Chuspa grozi Refugio. Emisja w poniedziałek 8 marca o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 6:

Alejandro pojawia się na kongresie w Hiszpanii, na którym przebywają również Rubi i Hector. Alejandro wygarnia kobiecie wszystkie krzywdy, które wyrządziła jemu i Maribel.Rubi jest zazdrosna o Sonię, która przybyła na kongres wraz z Alejandrem. Następnego dnia Rubí i Alejandro spotykają się na osobności i spędzają razem niezapomniane popołudnie. Później mężczyzna zjawia się w domu Rubi i postanawia powiedzieć Héctorowi o wszystkim, co zaszło.Alejandro nie przewidział jednak niebezpieczeństwa, w którym się znajdą, gdyż Hector robi się chorobliwie zazdrosny o Rubi.


Emisja w poniedziałek 8 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.490 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page