top of page

"Rubí" – Odcinek 79: Nowy adorator

W 79. odcinku telenoweli "Rubi": Ernesto fotografuje Maribel. Uważa, że nadaje się na modelkę. Alejandro mówi matce, że potrzebuje Rubí. Emisja 23 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 79:


Alejandro dziękuje Rubí, że uratowała jego topiącą się matkę. Przesyła jej wielki bukiet kwiatów. Saul wyznaje Sofii miłość. Ernesto fotografuje Maribel. Twierdzi, że nadaje się ona na modelkę. Alejandro wyznaje matce, że potrzebuje Rubí.


Ignacio nie chce, by jego syn znowu spotykał się z Rubi. Maribel jest poruszona historią Ernasta, który mówi, że jego ojciec niesłusznie trafił od więzienia. Alejandro i Rubí postanawiają spędzić ze sobą cały dzień.Héctorowi i Elisie w dżungli psuje się samochód.


Emisja we wtorek 23 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3546 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page