top of page

"Macocha" – Odcinek 40: Na łasce wroga

W 40. odcinku telenoweli "Macocha": Rufino sprawdza działania Estebana w firmie, a Florencia zapewnia go, że od niej zależy jego dalsza przyszłość w firmie. Emisja 3 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 40:


Álvaro daje pierścionek zaręczynowy Lucíi. Lucía tymczasem mówi Rafaelowi, że zabierze pieniądze ze ślubu, aby uciec. Lucía opowiada Marisie, że odkąd była małą dziewczynką, ojciec zawsze okazywał jej odrzucenie. Lucrecia radzi Lucíi, aby po urodzeniu oddała dziecko do adopcji.


Inés wypomina Lucrecii wydarzenia z przeszłości. Rufino, za radą Florencii, zwołuje posiedzenie zarządu, na którym żąda odwołania Estebana ze stanowiska prezesa spółki oraz Marisy.


Kiedy Pablo dowiaduje się o ciąży Lucii, żąda, aby powiedziała mu, czy dziecko jest jego.


Emisja w piątek 3 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
5537 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page