top of page

"Rubí" – Odcinek 87: Ciąża Rubí

W 87. odcinku telenoweli "Rubi": Po rozmowie z Alejandrem Rubí mdleje. Okazuje się, że jest w ciąży. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem - Héctor czyAlejandro. Emisja 3 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 87:


Po rozmowie z Alejandrem Rubí mdleje. Ten nalega na przeprowadzenie badań. Okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem - Héctor czy właśnie Alejandro.


Mąż Rubí chce wnieść sprawę przeciwko Alejandrowi za to, że fałszywie oskarżył on jego żonę o spowodowanie śmierci Soni. W ten sposób Héctor chce oczyścić imię żony. Liczy również, ze teraz wreszcie stworzą z Rubí prawdziwą rodzinę. Arturo i Lucio planują prowadzenie razem interesów.Luis chce lepiej poznać swojego biologicznego ojca.


Emisja w piątek 3 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3959 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page