top of page

"Macocha" – Odcinek 41: Otoczony przez sępy

W 41. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban pozostaje na stanowisku prezesa firmy i konfrontuje się z Donato i Braulio. Lucrecia ponownie próbuje usunąć Marcię ze swojej drogi. Emisja 6 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 41:


Rufino odmawia głosowania przeciwko Estebanowi. Pablo konfrontuje się z Álvaro i zapewnia go, że Lucía zakochała się w nim dzięki kłamstwom. Iñaki pokazuje Marcii dowody, które pozwolą znaleźć prawdziwego mordercę. Rufino odkrywa prawdziwe intencje Florencii i wyrzuca ją z domu.


Inés, widząc, że Lucrecia wtrąca się w jej życie, powstrzymuje ją. Álvaro jest zainteresowany odnalezieniem ojca, wiedząc, że odziedziczył fortunę. Lucía dowiaduje się, że Rafael planuje przespać się z Jimeną.


Marcia dogaduje Lucrecii widząc, że sprawy nie idą zgodnie z jej planem. W zemście Lucrecia dodaje do napoju Marcii tajemniczą substancję.


Emisja w poniedziałek 6 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
6533 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page