top of page

"Rubi" od 1 marca w TV4

Po spektakularnym sukcesie w Meksyku i USA, hitowa telenowela Televisy - "Rubí" (2020) z Camilą Sodi i José Ronem w rolach głównych, otwiera się na polskich widzów.

Wraz z początkiem marca na antenie telewizyjnej Czwórki (TV4) zadebiutuje meksykańska telenowela "Rubí" z Camilą Sodi ("Inocente de ti") i José Ronem ("Z miłosci do dziecka") w rolach głównych."Rubí" jest najnowszą wersją popularnej "Ceny marzeń" z 2004 roku. Na potrzeby Televisy i projektu "Fábrica de sueños", jej najnowszej adaptacji dokonał uznany wenezuelski pisarz Leonardo Padrón ("Imperium kobiet", "Kochankowie"). Produkcja odniosła ogromny sukces podczas emisji w Meksyku i USA.


Główną rolę powierzono tym razem pięknej Camili Sodi, której na ekranie poza José Ronem, towrzyszą również Kimberly dos Ramos i Rodrigo Guirao. Telenowelę dla Televisy i Univisionu połączonymi siłami wyprodukowały wytwórnie W Studios i Lemon Studios, które wcześniej odpowiadały między innymi za sukces "Miłości po grób" (Amar a muerte). Cała historia zamyka się w 26 odcinkach.Do wystawnej lecz podupadłej rezydencji na odludziu przyjeżdża młoda, ambitna dziennikarka, Carla (Ela Veldan), by zrobić reportaż o tajemniczej właścicielce posiadłości – Rubi Perez Ochoa (Camila Sodi). Kobietę otacza mroczna legenda: podobno zniszczyła wielu znanych i wysoko postawionych mężczyzn, stała za upadkiem potężnych fortun i wpływowych rodów. Rubi nie znosi dziennikarzy, uważa, że są nic nie warci, podobnie jak kłamstwa, jakie powtarzają o niej ludzie, ale zgadza się dać Carli szansę i opowiedzieć jej o sobie. W swojej opowieści cofa się o 20 lat, do czasów, kiedy była biedną studentką.


Już w młodości piękna i umiejąca wykorzystywać swoją urodę dziewczyna, zwracała na siebie uwagę i potrafiła zawrócić w głowie każdemu. Mieszkała z chorą matką, siostrą z którą nie najlepiej się dogadywała i siostrzenicą, którą uwielbiała. Bieda, pożar domu i konieczność walki o przetrwanie utwierdzały ją tylko w przekonaniu, że powinna walczyć o siebie na własnych zasadach, nie licząc się z innymi i nie przejmując ich uczuciami i losami. Marzyła o życiu w luksusie i blasku sławy, a ludzie byli dla niej jedynie narzędziami do osiągania kolejnych celów. Dlatego zaprzyjaźniła się z Maribel, wrażliwą i nieśmiałą dziewczyną z bardzo zamożnej rodziny, która wkrótce pożałowała tej znajomości i zaufania jakim ją obdarzyła. Dzięki niej Rubi poznała jej narzeczonego - bogatego i robiącego światową karierę młodego architekta, Hectora (Rodrigo Guirao). On zaś wprowadził ją w kręgi międzynarodowej elity, gdzie spotkała wielkiego dyktatora mody, Lucasa (Marcus Ornellas), a dzięki sławie jaką jej zapewnił jej projektant poznała księcia Eduarda z hiszpańskiej rodziny królewskiej.Chociaż zdobyła wszystko czego pragnęła i miała wszystkich u swych stóp, nie mogła znaleźć szczęścia, które daje prawdziwa miłość, bo jedynego mężczyznę, którego kochała, Alejandra (José Ron) - utalentowanego i zakochanego w niej lekarza – porzuciła, kiedy odkryła, że nie jest milionerem, za jakiego go wzięła, gdy się poznali.


Emisja od 1 marca od poniedziałku do piątku o godz. 13:55 w Czwórce (TV4).11 155 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 opmerking


Witam. Chciałam bardzo podziękować za udostępnienie odcinków na IPLA, godziny pracy wykluczają systematyczne oglądanie


Like

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page