"Rubi" w polskiej wersji językowej

Kilka tygodni po zakończeniu emisji w Stanach Zjednoczonych, hitowa telenowela "Rubí" z Camilą Sodi, otwiera się na polskich miłośników.


Od dziś na specjalnie dedykowanej podstronie będziemy stopniowo zamieszczać kolejne odcinki telenoweli "Rubí" z Camilą Sodi ("Inocente de ti") i José Ronem ("Włoska narzeczona") w rolach głównych.


"Rubí" jest najnowszą wersją popularnej "Ceny marzeń" z 2004 roku. Na potrzeby Televisy i projektu "Fábrica de sueños", jej najnowszej adaptacji dokonał wenezuelski pisarz Leonardo Padrón ("Imperium kobiet", "Kochankowie").


Główną rolę powierzono tym razem pięknej Camili Sodi, której na ekranie poza José Ronem, towrzyszą również Kimberly dos Ramos i Rodrigo Guirao. Telenowelę dla Televisy i Univisionu połączonymi siłami wyprodukowały wytwórnie W Studios i Lemon Studios, które wcześniej odpowiadały między innymi za sukces "Amar a muerte". Cała historia zamyka się w 26 odcinkach.


Młoda dziennikarka o imieniu Carla przekonuje Rubí, tajemniczą kobietę mieszkającą w odosobnionej, spowitej tejemnicą rezydencji, aby opowiedziała historię swojego życia oraz dlaczego z własnej woli odizolowała się od świata zewnętrznego. Dowiaduje się, że była ona kiedyś dziewczyną z biednego domu, zdetrminowaną do użycia swojej imponującej urody i kobiecych sztuczek, by uciec od nędzy, niedbając przy tym, czy nie wyrządzi krzywdy niewinnym ludziom.Odcinki "Rubí" z polskimi napisami dostępne pod linkiem - więcej


3,807 wyświetlenia0 komentarz

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

Zapisz się do naszego Newslettera

  • White Facebook Icon
  • Biały Instagram Ikona

© 2021 Telenovela.pl  l  Wszelkie prawa zastrzeżone  l  Polityka prywatności