top of page

"Siła serca": Fabiola rozpacza po zniknięciu córki

W odcinkach 186-190. telenoweli "Siła serca": Miguel i Fabiola są zdesperowani z powodu zniknięcia Almy. Fernanda grozi Piedad, aby pomogła jej skontaktować się z duchem Ofelli. Angela i Juan Marcos czynią przygotowania do swojego ślubu. Emisja w dniach od 21 do 25 sierpnia 2023 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 186

Samantha myśli, że Willy ma inną kobietę. Piedad mówi Camilo, że pomoże mu uciec. Lekarz informuje Juana Marcosa, że ma guza mózgu. Fernanda i Bernardo planują zabić Clarę i Camilo.

Premiera w poniedziałek 21 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 187

Miguel mówi Bernardowi, że wymieni Rodriga na Clarę i Camilo. Willy martwi się o Samanthę. Juan Marcos mówi Angeli, że musi wyjechać. Angela chce mu jednak towarzyszyć. Ringo powstrzymuje Fernandę przez zabiciem Miguela. Bernardo wyjawia, że Fernanda i Rodrigo są rodzeństwem.

Premiera we wtorek 22 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 188

Miguel i Fabiola są zdesperowani z powodu zniknięcia Almy. Angela odkrywa, że Juan Marcos okłamał ją w sprawie wyjazdu. Fernanda grozi Piedad, aby pomogła jej skontaktować się z duchem Ofelli. Samantha pojawia się w domu Mesjasza. Miguel obiecuje Fabioli, że odnajdzie ich córkę.

Premiera w środę 23 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+
Odcinek 189

Fabiola zostaje schwytana i umieszczona w domu Verduga. Angela i Juan Marcos czynią przygotowania do swojego ślubu. Mesjasz nakazuje Ringo uwolnić Fabiolę, bo nie chce mieć problemów z Valdesem.

Premiera w czwartek 24 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 190

Yvonne mowi Miguelowi, że nie ma jego córki, ale może mu pomóc w jej poszukiwaniach. Samantha znajduje się w zagrożeniu, ale zostaje uratowana przez Mesjasza. Laura demaskuje Duvala.

Premiera w piątek 25 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Siła serca" na stronie:


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:1874 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page