top of page

"Siła serca": Córka Fernandy i Juana Marcosa żyje!

W odcinkach 201-205. telenoweli "Siła serca": Bernardo więzi Clarę w domu publicznym. Angela i Juan Marcos pobierają się. Wkrótce Juan Marcos dowiaduje się, że ma córkę z Fernandą. Emisja w dniach od 11 do 15 września 2023 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 201

Policja przybywa do domu Gustava i znajduje Camilo w bardzo ciężkim stanie. Willy mówi Angeli o chorobie Juana Marcosa. Bernardo gwałci Clarę i umieszcza ją w burdelu. Fernanda próbuje namówić Yvonne, aby zabiła Fabiolę. Willy nakrywa Samanthę i Mesjasza. Angela zapewnia Juana Marcosa, że nigdy go nie opuści.

Premiera w poniedziałek 11 września o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 202

Yvonne i Fernanda planują śmierć Fabioli. Juan Marcos i Ángela biorą ślub cywilny. Wszyscy świętują nadejście Nowego Roku. Cecilia wyznaje Miguelowi sekret Bernarda del Castillo. Mesjasz wyznaje Samancie, że ją kocha.

Premiera we wtorek 12 września o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 203

Cecilia mówi Miguelowi, że dziewczyna, która jest w internacie w Szwajcarii, jest córką Fernandy i Juan Marcosa. Willy mówi Norze, że definitywnie stracił Samanthę. Bernardo mówi Fernandzie, że Clara pracuje w burdelu. Willy i Miguel opowiadają Ángeli o córce Fernandy i Juana Marcosa. Samantha myśli, że Willy spędził noc z Lady.

Premiera w środę 13 września o godz. 16:50 w Novelas+
Odcinek 204

Juan Marcos mówi Angeli, że musi odszukać swoją córkę Marię Fernandę. Ringo zabiera Fabiolę do burdelu, gdzie przetrzymywana jest Clara. Maria Fernanda ogląda nagranie swojej matki Fernandy. Miguel zostaje zatrzymany na lotnisku przez policję. Fabiola i Clara są więzione w domu publicznym. Jesus wyznaje Samancie swoją prawdziwą tożsamość.

Premiera w czwartek 14 września o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 205

Mesjasz wyznaje Samancie całą prawdę, a ona wzywa policję. Juan Marcos i Angela znajdują ranną Marię Fernandę. Bernardo próbuje zgwałcić Fabiolę. Miguel i Willy wyruszają na pomoc Fabioli. Maria Fernanda zjawia się w mieszkaniu Juana Marcosa. Ivonne rodzi syna.

Premiera w piątek 15 września o godz. 16:50 w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Siła serca" na stronie:


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:2571 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page