top of page

"Siła serca": Juan Marcos porzuca Angelę tuż przed ślubem

W odcinkach 191-195. telenoweli "Siła serca": Juan Marcos dowiaduje się, że zostało mu kilka miesięcy życia. Miguel mówi Fabioli, że to Fernanda porwała Almę. Gustavo dowiaduje się o zdradzie Duvala. Emisja w dniach od 28 sierpnia do 1 września 2023 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 191

Yvonne mowi Miguelowi, że nie ma jego córki, ale może mu pomóc w jej poszukiwaniach. Samantha znajduje się w zagrożeniu, ale zostaje uratowana przez Mesjasza. Laura demaskuje Duvala.

Premiera w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 192

Willy nakrywa Samanthę rozmawiającą z mesjaszem w samej bieliźnie. Miguel wyjaśnia Fabioli plan, który realizuje, aby Yvonne zwróciła im córkę. Duval próbuje zabić Juana Marcosa. Yvonne podsłuchuje rozmowę Miguela i Fabioli.

Premiera we wtorek 29 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 193

Mesjasz zabija doktora Velásqueza i zabiera Almę. Yvonne dzwoni do Mesjasza i proponuje układ. Ringo zatrzymuje Miguela na drodze. Samantha proponuje Angeli, aby poszły do domu Duvala. Bernardo pyta Samanthę, czy wie, kim jest mężczyzna, którego chroni.

Premiera w środę 30 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+
Odcinek 194

Angela otrzymuje wyniki badań Juana Marcosa. Gustavo dowiaduje się o zdradzie Duvala i wypadku Laury. Juan Marcos wyznaje Laurze, że zostało mu tylko kilka miesięcy życia. Miguel mówi Fabioli, że to Fernanda ma ich córkę. Juan Marcos mdleje.

Premiera w czwartek 31 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 195

Fernanda próbuje zabić córkę Fabioli i Miguela. Ivonne prosi Jesusa, aby pomógł jej odzyskać Miguela. Juan Marcos dzwoni do Angeli i mówi, że nie pojawi się na ślubie. Ludzie Ivonne podkładają bombę pod samochód Miguela.

Premiera w piątek 1 września o godz. 16:50 w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Siła serca" na stronie:


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:2100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page