top of page

"Siła serca": Miguel zabija Verduga

W odcinkach 176-180. telenoweli "Siła serca": Miguel oddaje śmiertleny strzał w kierunku Verduga, ale sam również zostaje poważnie ranny. Pojawia się prawdziwy Mesjasz. Emisja w dniach od 7 do 11 sierpnia 2023 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 176

Verdugo zgadza się na pojedynek, który proponuje Miguel. Laura trenuje Juana Marcosa. Angela staje się zazdrosna i myśli, że Juan Marcos już jej nie ufa. Rosario próbuje powstrzymać Verduga przed pójściem na pojedynek. Wyznaje mu, że jest jego matką.

Premiera w poniedziałek 7 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 177

Miguel oddaje śmiertelny strzał w kierunku Verduga, ale sam również zostaje ciężko ranny. Fernanda przywołuje duchy w celu odmienienia tej sytuacji. Chce, aby to Miguel zginął. Nicolas zgadza się poddać operacji, która przywróci mu sprawność w nogach.

Premiera we wtorek 8 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+Odcinek 178

Fernanda chce zostać spadkobierczynią Verduga. Gustavo dzwoni do Ángeli i mówi jej, że Miguel umiera. Ringo wręcza Mesjaszowi dom i pieniądze Verduga. Angela i Samantha jadą do Kolumbii, aby spotkać się z Miguelem.

Premiera w środę 9 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 179

Fabiola mówi Mesjaszowi, że opuszcza dom Verduga. On jednak nie pozwala jej odejść. Yvonne płaci lekarzowi dużą sumę pieniędzy, aby nie powiedział Miguelowi prawdy o córce Fabioli. Fernanda złości się na Ringo za to, że dał władzę Mesjaszowi.

Premiera w czwartek 10 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 180

Laura i Fabiola planują jak opuścić dom Verduga. Fernanda bez powodzenia próbuje uwieść Mesjasza. Miguel, Camilo i Gustavo przybywają na ratunek Angeli i Samancie.

Premiera w piątek 11 sierpnia o godz. 16:50 w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Siła serca" na stronie:


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:1121 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page