top of page

"Siła serca": Wielki sekret Bernarda

W odcinkach 196-200. telenoweli "Siła serca": Ivonne bierze Fabiolę za zakładniczkę. Fernanda atakuje Angelę. Cecilia próbuje wyznać wielki sekret Bernarda, ale traci przytomność. Emisja w dniach od 4 do 8 września 2023 w Novelas+.

Telenowela "Siła serca" (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Odcinek 196

Yvonne mówi Mesjaszowi, że dziecko, którego się spodziewa jest Miguela. Policja aresztuje Willy’ego. Fernanda i Ringo przybywają do Kolumbii szukać Juana Marcosa. Miguel wpada w ręce Yvonne. Juna Marcos zostaje porwany przez Ringo.

Premiera w poniedziałek 4 września o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 197

Yvonne odkrywa chip w ciele Miguela. Fernanda nie pozwala Ringo zabić Juana Marcosa. Samantha mówi Mesjaszowi, że Willy potraktował ją jak prostytutkę i dlatego od teraz będzie się tak zachowywać. Ivonne grozi Miguelowi, że zostanie kaleką.

Premiera we wtorek 5 września o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 198

Fernanda chce udowodnić, Angeli, że Juan Marcos zostawiłby ją dla pieniędzy. Mesjasz odrzuca Samanthę. Juanowi Marcosowi udaje się uciec Fernandzie. Bernardo więzi Miguela i podcina mu żyły. Ringo proponuje Mesjaszowi zabicie Willy'ego, aby Samantha została wolna. Miguel wyznaje Fabioli, że Yvonne spodziewa się jego dziecka.

Premiera w środę 6 września o godz. 16:50 w Novelas+
Odcinek 199

Fabiola nie wierzy Miguelowi, że Yvonne spodziewa się jego dziecka. Juan Marcos mówi Gustavo, że Fernanda jest w Los Angeles i kazała go porwać. Fernanda przebiera się za Świętego Mikołaja i podąża za Angelą. Génesis prosi Świętego Mikołaja, aby Juan Marcos i Ángela byli razem.

Premiera w czwartek 7 września o godz. 16:50 w Novelas+


Odcinek 200

Samantha oświadcza się Willy'emu. Yvonne bierze Fabiolę za zakładniczkę. Fernanda atakuje Angelę. Miguel ratuje Fabiolę. Porywacze Clary strzelają do Camila. Willy odwiedza Cecilię w szpitalu, ona próbuje wyznać mu wielki sekret Bernarda, ale nagle traci przytomność.

Premiera w piątek 8 września o godz. 16:50 w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Siła serca" na stronie:


„Siła serca” (Corazon valiente), telenowela, USA 2012; Reżyseria: Luis Manzo, Arturo Manuitt; Występują: Adriana Fonseca, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Ximena Duque, Fabian Rios, Manuel Landeta i inni.


Zwiastun:2674 wyświetlenia0 komentarzy

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page