top of page

"Słodka miłość" od marca w TV Puls

TV Puls przypomni argentyńską telenowelę "Słodka miłość" (oryg. Dulce amor) z Cariną Zampini i Sebastiánem Estevanezem w rolach głównych. Pierwszy odcinek już 18 marca.


Premierowa emisja telenoweli "Słodka miłość" miała miejsce na antenie TV Puls na przełomie 2016/2017 roku. W dniu 27 kwietnia 2017 roku produkcja został zdjęta z anteny, a jej emisja przeniesiona do serwisu PlayPuls. Teraz ponownie powraca na małe ekrany.


"Słodka miłość" to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki czekolady. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z sióstr - Victoria - przeżywa poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny spotykają na swojej drodze byłego kierowcę rajdowego Marcosa, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach...


Słodka miłość (oryg. Dulce Amor) - argentyńska telenowela z 2012 roku, która świeciła triumfy w swoim kraju we wszystkich grupach wiekowych. W głównych rolach wystąpili Carina Zampini ("Dziki księżyc"), Sebastián Estevanez ("Na straży miłości"), Juan Darthés ("Sekret Laury"), Calu Rivero ("Lalola"), Laura Novoa ("Secretos de amor"), Segundo Cernadas ("Odmienić los").


Ponowane emisja na antenie TV Puls już od 18 marca. Odcinki będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 06:00.

107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page