top of page

"Światło twoich oczu" od 5 września w TV4

Jedna z najnowszych produkcji meksykańskiej Televisy - "Światło twoich oczu" (oryg. Sin tu mirada) z Claudią Martin i Osvaldem de Leónem od 5 września w Czwórce.


"Światło twoich oczu" to meksykańska telenowela z 2017 i 2018 roku. Produkcja jest najnowszym remakem kultowej "Esmeraldy" z Leticią Calderón i Fernandem Colungą.


Luis Ocaranza (Eduardo Santamarina) nie może doczekać się syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko ich znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia (Claudia Ramírez), nosi pod sercem córeczkę, która urodzi się tak słaba, że odbierająca poród na ranczu wiejska akuszerka, Damiana (Cecilia Toussaint), uzna ją za martwą. W obliczu tej tragedii i faktu, że Prudencia nie będzie mogła mieć więcej dzieci, jej niania, słysząc, że kilka godzin wcześniej w pobliskiej wsi Damiana pomogła przyjść na świat zdrowemu chłopcu, którego matka zmarła przy porodzie, przekonuje Prudencię, by w tajemnicy przed Luisem podmieniły dzieci. Damiana podrzuca im sierotę, a ciało dziewczynki zabiera do domu, gdzie odkrywa, że córeczka Ocaranzów żyje. Obawiając się konsekwencji postanawia jednak zataić prawdę i sama wychować dziewczynkę. Mijają lata, ukochany jedynak Ocaranzów, Luis Alberto (Osvaldo de León), dorasta otoczony miłością, luksusem i troską o jego rozwój i jak najlepsze wykształcenie, gdy tymczasem Mariana, która okazała się niewidoma, pod opieką Damiany uczy się prostych umiejętności i radzenia sobie w życiu bez pomocy oczu. Dopiero spotkanie z doktorem Isauro (Carlos de la Mota), który postanawia przygotować ją do pracy w charakterze jego asystentki, umożliwia wrażliwej i inteligentnej dziewczynie zdobycie podstaw edukacji. Jednak szlachetny, wrażliwy i przystojny Isauro, całkowicie zmienia się po pożarze domu Damiany, kiedy ratując z płomieni Marianę zostaje oszpecony. Odtąd staje się zgorzkniałym odludkiem, zaborczym i zazdrosnym o Marianę. Pewnego dnia Ocaranzowie przyjeżdżają na ranczo i podczas polowania Luis Alberto spotyka w lesie piękną Marianę. Luis Alberto i Mariana zakochują się w sobie, chociaż on ma dziewczynę, którą ma poślubić zgodnie z oczekiwaniami rodziców, a ją za wszelką cenę chce przy sobie zatrzymać Isauro. Czy ich miłość okaże się silniejsza niż wszystkie przeciwności i intrygi?


Premiera telenoweli "Światło twoich oczu" na antenie TV4 już 5 września. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:45.

42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page