top of page

"Ta jedyna" od 8 czerwca w TVP1

Na okres wakacji telewizyjna Jedynka przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów telenowel. Od 8 czerwca publiczny nadawca rozpocznie premierową emisję portugalskiej telenoweli "Ta jedyna" (oryg. A única mulher).

Od 8 czerwca Jedynka zaprasza przed ekrany wielbicieli telenowel. "Ta jedyna" w reżyserii Antonio Borges Correia to portugalska opowieść o miłości młodego inżyniera Luisa Miguela (Lourenço Ortigão) i czarnoskórej lekarki Mary (Ana Sofia Martins). Telenowela wystartowała w Portugalii w 2015 roku, z miejsca stała się oglądalnościowym hitem tamtejszej telewizji TVI. Zdjęcia do niej powstawały w Portugalii oraz przepięknych plenerach Afryki.


Luís Miguel po skończeniu studiów w Lizbonie jedzie do Angoli, gdzie trwa okres rozwoju gospodarczego. Ojciec Luísa Miguela, Jorge, jest właścicielem firmy budowlanej. Luís Miguel ma groźny wypadek i trafia do szpitala, gdzie poznaje piękną pielęgniarkę, Marę. Wkrótce kobieta znika. Luis Miguel, przekonany, że spotkał kobietę swojego życia, próbuje ją odnaleźć. Okazuje się, że ojcem Mary jest Norberto, główny klient firmy budowlanej należącej do Jorge. Norberto nienawidzi Portugalczyków i nie zamierza pozwolić, by Mara związała się z jednym z nich. To dopiero początek wielkiej historii pełnej namiętności, w której bohaterowie będą walczyć z uprzedzeniami innych, aby wygrać batalię o miłość.


Emisja telenoweli "Ta jedyna" od 8 czerwca o godz. 8:40 na antenie TVP1.

839 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page