top of page

"Ta jedyna": Pierwsze spotkanie

W odcinkach 1-3 telenoweli "Ta jedyna": Luis Miguel odchodzi z firmy ojca i postanawia wyjechać do Angoli, gdzie ulega wypadkowi. W szpitalu poznaje pielęgniarkę, która się nim opiekuje. Piękna Mara wpada mu w oko. Emisja w dniach od 8 do 10 maja 2020 roku o godz. 08:40 w TVP1.


ODCINEK 1:

Luis Miguel kończy studia z dyplomem inżyniera budowlanego. Jego ojciec nie pojawia się na uroczystości wręczenia dyplomów, co mocno dotknęło syna, który czuje się urażony. W nocnym klubie dochodzi do bójki. Diogo, chłopak siostry Luisa, Sary, upija się i wyzywa jednego z gości od czarnuchów. Luis Miguel staje w obronie nieznajomego. Obaj trafiają do aresztu.

Emisja 8 czerwca o godz. 08:40 w TVP1ODCINEK 2:

Jorge Sacramento, ojciec Luisa Miguela, zaczyna zwalniać pracowników. Daje także wymówienie jednemu z inżynierów, Pedrowi, z którym przyjaźni się Luis Miguel. Pedro jest przekonany, że zostaje pozbawiony stanowiska, by zrobić miejsce dla syna szefa. Luis Miguel jednak odchodzi z firmy ojca. Postanawia wyjechać do Angoli, do czego zachęca go nowy znajomy - Artur.

Emisja 9 czerwca o godz. 08:40 w TVP1


ODCINEK 3:

Luis Miguel wyjeżdża do Angoli, gdzie ma pracować przy budowie zapory. Poznaje Bina, który mu pokazuje okolicę. Na budowie dochodzi do wybuchu. Luis Miguel zostaje ranny. Trafia do szpitala. Nikt nie wie, jak skontaktować się z jego rodziną. Pilar, matka chłopaka, bardzo się o niego martwi. Luis Miguel poznaje w szpitalu pielęgniarkę, która się nim opiekuje. Piękna Mara wpada mu w oko.

Emisja 10 czerwca o godz. 08:40 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


"Ta jedyna" (oryg. A Única Mulher); telenowela, Portugalia 2015; Obsada: Alexandra Lencastre, Lourenc Ortigao, Ana Sofia Martins, Paulo Pires, Paula Neves, Nuno Homem de Sa, Silvia Rizzo, Joao Catarre, Sara Prata, Jose Wallenstein.

380 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page