top of page

"Ta jedyna": Sprzeciw rodziców

W odcinkach 12-16 telenoweli "Ta jedyna": Ojciec Mary nasyła na Luisa Miguela zbirów, którzy go biją. Chłopak podejrzewa o to Artura. Pilar za wszelką cenę chce zabrać syna do Lizbony. Emisja w dniach od 29 czerwca do 3 lipca 2020 roku o godz. 08:40 w TVP1.


ODCINEK 12:

Pedro postanawia szukać pracy w Angoli, dlatego namawia Silvię na usunięcie ciąży. Isabel po śmierci męża sama wychowuje córkę. Ana Maria czuje się pokrzywdzona, bo nie ma pieniędzy i musi pracować podczas studiów. Wychodzi na jaw, że kradnie. Francisca podkochuje się w Santiago. Postanawia mu pomóc.

Emisja 29 czerwca o godz. 08:40 w TVP1ODCINEK 13:

Francisca liczy na podziękowanie, a zamiast tego Santiago jest na nią zły. Pilar wyznacza Marze spotkanie, na którym mówi wyraźnie, że Luis Miguel nie może być z nią. Artur znów próbuje go zmusić do wyjazdu z Angoli i zaczyna mu grozić. Luis Miguel postanawia zostać i zająć się pracą.

Emisja 30 czerwca o godz. 08:40 w TVP1


ODCINEK 14:

Artur włamuje się do pokoju hotelowego Luisa Miguela i znajduje tam jego zdjęcia z Marą. W złości wszystko demoluje. Santiago ma prywatną lekcję tańca z Franciską. Ojciec Mary nasyła na Luisa Miguela zbirów, którzy go biją. Chłopak podejrzewa o to Artura. Norberto Venancio nienawidzi Portugalczyków, obwinia ich o zabicie ojca.

Emisja 1 lipca o godz. 08:40 w TVP1ODCINEK 15:

Henrique choruje na grypę, a jego żona Concha jest z Pilar w Angoli. W tym czasie jego sekretarka Mito interesuje się szefem bardziej niż powinna. Zależy jej nie na nim, tylko na jego pieniądzach. Mara zrywa z Arturem, a on oskarża ją o romans z Luisem Miguelem. Pilar za wszelką cenę chce zabrać syna do Lizbony.

Emisja 2 lipca o godz. 08:40 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


71 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page