top of page

"Ta jedyna": Uprzedzenia rasowe

W odcinkach 4-7 telenoweli "Ta jedyna": Luis Miguel wyznaje Marze, że coś do niej czuje. Pilar nie podoba się kolor skóry nowej wybranki syna. Emisja w dniach od 15 do 18 czerwca 2020 roku o godz. 08:40 w TVP1.


ODCINEK 4:

Artur chce się szybko ożenić, a Mara wciąż się waha. Jorge Sacramento ma kłopoty, bo Norberto Venancio wstrzymuje budowę luksusowego ośrodka z powodu kłopotów finansowych. Panowie grożą sobie sądem. Pilar, matka Luisa Miguela, martwi się o syna i postanawia lecieć do Angoli, żeby go odnaleźć. Zabiera ze sobą Conchę, swoją szwagierkę.

Emisja 15 czerwca o godz. 08:40 w TVP1ODCINEK 5:

Luis Miguel wyznaje Marze, że coś do niej czuje. Nagle w szpitalu pojawiają się jego matka i ciotka. Pilar ma dość kontrowersyjne poglądy na temat jej koloru skóry i Mara urażona ucieka. Ani ona, ani Luis Miguel nie wiedzą, że ich ojcowie prowadzą wspólne interesy i że właśnie podzielił ich konflikt dotyczący budowy ośrodka w Troi.

Emisja 16 czerwca o godz. 08:40 w TVP1


ODCINEK 6:

Pedro nie może znaleźć pracy, za to jego żona Silvia, choć jest nauczycielką, dostaje pracę w sklepie jubilerskim. A przy okazji dowiaduje się, że jest w ciąży, co ukrywa przed nową pracodawczynią. Siostra Luisa Miguela, Francisca, uczy się jeździć i ma stłuczkę. Tak poznaje Brazylijczyka Santiago, nauczyciela tańca. Chłopak uważa ją za wariatkę i myśli, że dziewczyna ucieknie, nie płacąc za naprawę samochodu.

Emisja 17 czerwca o godz. 08:40 w TVP1ODCINEK 7:

W studiu tańca dochodzi do awantury. Francisca wstawia się za pracownicą Aną Marią i w ten sposób zyskuje przyjaciółkę, którą uważa za dziewczynę Santiago. Luis Miguel wciąż chce się skontaktować z Marą, ale ona go unika. Pilar namawia syna na powrót do Lizbony. Jorge zaczyna się denerwować, bo żona i syn wciąż nie wracają. Podejrzewa, że Luis Miguel znów coś zbroił.

Emisja 18 czerwca o godz. 08:40 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


145 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page