top of page

Televisa nagrywa nową wersję "Hacjendy La Tormenta"

Nabiera kształtu "Tierra de esperanza" (tłum. Ziemia nadziei), nowa wersja odnoszącej sukcesy telenoweli Telemundo z Natalią Streignard i Christianem Meierem w rolach głównych, do której zdjęcia ruszyły właśnie w Meksyku.

W 2005 roku Natalia Streignard ("Anita") i Christian Meier ("Luz Maria") zachwycili cały świat wcielając się w bohaterów odnoszącej wielkie sukcesy telenoweli Telemundo pt. "La Tormenta" , do której zdjęcia powstawały w Kolumbii. W Polsce produkcja z sukcesem była emitowana przez TV Puls pod tytułem "Hacjenda La Tormenta".Podczas gdy wenezuelska aktorka wcieliła się w postać Maríi Teresy Montilla, bizneswoman przyzwyczajonej do życia w mieście, która musi porzucić wszystkie wygody i przenieść się na hacjendę ojca, aby prosperować po bankructwie rodzinnej firmy, peruwiański aktor grał Santosa Torrealbę, wieśniak o reputacji kobieciarza.


Telenowela, w której wystąpili również Natasha Klauss, Kristina Lilley, Aura Cristina Geithner, Carmen Villalobos czy Eileen Abad, przekroczyła ponad 200 odcinków.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Sofía Castro i Andrés Palacios podczas nagrywania jednej ze scen do nowej wersji "Hacjendy La Tormenta" / fot. Televisa

Teraz, prawie dwie dekady później, Televisa przygotowuje luźną, 60-odcinkową wersję odnoszącej sukcesy oryginalnej historii autorstwa Humberto „Kiko” Olivieri. Producentem nowej wersji jest Jose Alberto Castro, stojący za sukcesami takich tytułów, jak "Cena marzeń", "Zakazane uczucie", "La desalmada", a ostatnio "Cabo".


W "Tierra de esperanza" rolę amanta zagra chilijski aktor Andrés Palacios, który dał się poznać polskim widzom rolami w takich telenowelach, jak "Uzurpatorka" czy "Imperium kłamstw". „Jest zarządcą hacjendy, bardzo różni się od tego, co robiłem w "La madrastrze" jako Esteban Lombardo. Z tego potężnego i bardzo bogatego biznesmena staje się teraz brygadzistą, znacznie bardziej związanym z ziemią, z naturą” – powiedział Palacios na spotkaniu z mediami w Meksyku.


Meksykańska aktorka Carolina Miranda zagra główną kobiecą rolę w tej historii. „Chodzi o spotkanie dwóch różnych światów: kobiety z miasta o wysokim poziomie społeczno-ekonomicznym i kulturowym z postacią, w którą się wcielam, która jest zupełnie inna, z innego kręgu kultury, wykształcenia...” , dodał Palacios.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Carolina Miranda i Andres Palacios grają główne role w nowej wersji "Hacjendy La Tormenta". / fot. Televisa

Obsadę nowej wersji "Hacjendy La Tormenta" uzupełniają nazwiska Luisa Roberto Guzmána ("Za głosem serca"), Sofíi Castro ("Vino el amor"), Sergio Goyri ("Kobieta ze stali"), Alejandro Tommasi ("Miłość jak tequila"), Luz María Aguilar ("Z miłości do dziecka"), Martha Julia ("Miłość jak tequila"), Mariana Seoane ("Morze miłości"), Natalia Esperón ("tajemnice pocałunku"), Nuria Bages ("Zdradzona miłość"), Carmen Becerra ("Rywalka od serca"), Mimi Morales ("Włoska narzeczona"), Erika García ("Serce z kamienia") i León Peraza.574 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV