top of page

"Teresa" – Odcinek 3: Nowa szansa

W 3. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa stawia czoła wrogom i poprzysięga zemstę. Przyjmuje propozycję profesora, który proponuje, że opłaci jej studia w zamian za pracę dla niego. Emisja 19 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 3:


Genoveva próbuje przekonać Paulo, by został chłopakiem Aidy, co pozwoli mu zemścić się na Teresie. Pani Refugio jest przerażona, gdy dowiaduje się, że Teresa interesuje się profesorem Arturem de la Barrera i prosi Mariana, by powstrzymał dziewczyną, zanim ta zrobi jakieś głupstwo.


Matka Teresy opowiada swemu mężowi - Armando, że Teresa poszła spotkać sie profesorem, który gotów jest zapłacić za jej studia ale z pewnością chce czegoś w zamian. Luisa nie lubi Teresy, szczególnie dlatego, że jej brat wydaje się zainteresowany dziewczyną. Teresa pyta Artura, czego chce w zamian za sfinansowanie jej nauki. Okazuje się, ze mężczyzna chciałaby by jedynie pomagała w pracy i miała dobre stopnie na studiach.Teresa jest w szoku, gdy słyszy, że Aurora zakochała się w Mariano.


Emisja w środę 19 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.
609 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page