top of page

To oni zagrają u boku Williama Levy'ego w "Vuelve a mi"

Kubańskiemu amantowi w głównej roli towarzyszyć będzie piękna Samndhi Zendejas, a wraz z nimi zobaczymy również prawdziwą plejadę gwiazd telenowel. Szczegóły poniżej.

Telenowela "Vuelve a mí" (tłum. Wróć do mnie), w której główne zagrają William Levy i Samadhi Zendejas, to jedna z najciekawiej zapowiadajacych się propozycji Telemundo na sezon 2023/2024. Amerykańska wytwórnia zaprezentowała w ostatnich dniach obsadę, która będzie towarzyszyć kubańskiemu łamaczowi serc i meksykańskiej aktorce w tej oryginalnej historii, której nagrania rozpoczęły się 22 maja w studiach Telemundo Center w Miami.Telenowela ma w swojej gwiazdorskiej obsadzie takich aktorów, jak Kimberly Dos Ramos ("W obronie honoru"), która będzie antagonistą miłości głównych bohaterów, Ximena Herrera ("Gdzie jest Frida?") i Ferdinando Valencia ("Za głosem serca"), który debiutuje w prodykcjach Telemundo tą właśnie historią.W obsadzie drugoplanowej widzowie zobaczą Laura Flores ("Ukryta miłość"), Christian de la Campa ("W obronie honoru"), Rodolfo Salas ("La Fan"), Geraldine Galván ("Królowa serc"), Amaranta Ruíz ("Twoja na zawsze") oraz ze specjalnymi występami Fernando Ciangherottiego ("Pasion Morena"), Diego Kleina ("Bogac też płaczą") i André Sebastiána ("Mi fortuna es amarte").


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Ximena Herrera i Ferdinando Valencia są częścią gwiazdorskiej obsady "Vuelve a mi" / fot. Telemundo

„Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem produkcji Vuelve a mí , naszego nowego oryginalnego serialu, który zapewni naszym widzom najnowocześniejsze, wysokiej jakości treści skupione wokół zabawnych i powiązanych historii” – wyznała Karen Barroeta, wiceprezes ds. produkcji i rozwoju Telemundo Globalne studia. „Zespoły zarówno przed, jak i za kamerami tego projektu są naprawdę wyjątkowe i nie możemy się doczekać, aby ożywić tę fascynującą historię” - dodała.


Jego bohater również nie potrafił ukryć wzruszenia. „Ta wciągająca historia i rola Porfirio od razu przypadły mi do gustu” — powiedział Levy. „Wszyscy bardzo pasjonujemy się tym projektem i wiem, że widzowie będą tak samo zaangażowani w tę pełną dramatyzmu historię, jak ja, kiedy czytałem scenariusz”.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Samadhi Zendejas i William Levy gwiazdami "Vuelve a mi" / fot. Telemundo

W tej pełnej miłosnych więzi produkcji bezwarunkowa miłość matki do syna stanie się spoiwem wszystkich wątków historii.

728 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV