top of page

Trwają zdjęcia do telenoweli "La desalmada" z Livią Brito i José Ronem

Aktorzy Livia Brito i José Ron ponownie spotkali się na planie jednej telenoweli! Kiedyś zachwycili widzów swoją pełną chemii relacją w telenoweli "Włoska narzeczona", a teraz będą mieli okazję ponownie powtórzyć tamten sukses. Od połowy marca w Meksyku trwają zdjęcia do nowej telenoweli "La desalmada", gdzie oboje grają parę zakochanych.

Nowa telenowela Televisy pt. "La desalmada" (tłum. Bezduszna) będzie rozgrywać się w przepięknych krajobrazach meksykańskiego stanu Hidalgo. Właśnie tam powstaje większość scen nowej produkcji, w której główne role grają uwielbiani przez widzów Livia Brito ("Włoska narzeczona") i José Ron ("Z miłości do dziecka").Producent José Alberto Castro - twórca m.in. "Zakazanego uczucia", "Ceny marzeń" czy "Teresy" - zapewnił o podjęciu wszelkich niezbędnych kroków, aby chronić zdrowie swoich pracowników podczas nagrań i zapobiegać rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa Covid-19, która nawiedziła świat w marcu zeszłego roku.Livia Brito, którą na Instagramie śledzi ponad 5 mln obserwujących, gra w telenoweli Fernandę Linares - kobietę, która stara się pomścić morderstwo swojego męża, którego życie zostało odebrane podczas nocy poślubnej.

Ron ze swojej strony wciela się w Rafaela Toscano, młodego mężczyznę, który właśnie skończył studia na uniwersytecie i powraca w rodzinne strony. To on będzie tym, który na nowo nauczy kochać Fernandę.


Jose Ron i Eduardo Santamarina na planie telenoweli / fot. Instagram

Na planie tej telenoweli Jose Ron gra m.in. z Eduardem Santamariną, który wcieli się w jego serialowego ojca. Jako ciekawostkę warto dodać, że oboje w swojej karierze zagrali tę samą postać. W dwóch różnych wersjach "Rubí" (2004 i 2020) wcielili się w Alejandra, największą miłość Rubi. To jednak nie koniec związków z tamtą kultową telenowelą. Ron dzieli tutaj sceny również z Kimberly Dos Ramos (Maribel w "Rubi") Wenezuelska aktorka tym razem będzie jednak czarnym charakterem miłosnej historii.


José Ron i Kimberly Dos Ramos ponownie na planie jednej telenoweli. Po środku zdjęcia aktorka Marlene Favela ("Biały welon") / fot. Instagram

Premierę telenoweli "La desalmada" na meksykańskim kanale Las Estrellas zaplanowano na drugą połowę roku.

2432 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page