top of page

Trzy lata miłości

Anahí ("Zbuntowani") i Manuel Velasco w wyjątkowy sposób uczcili rocznicę swojego ślubu. W ubiegłą środę piosenkarka i polityk świętowali kolejny rok jako mąż i żona. To już trzy lata od czasu jak przysięgali sobie wieczną miłość na ślubie, gdzie wystarczyła tylko ich miłość i błogosławieństwo Boże.

Trzy lata po niezapomnianej ceremonii religijnej w Katedrze San Cristóbal de las Casas w stanie Chiapas, Anahí i Manuel Velasco są tak samo zakochani jak wtedy, gdy w otoczeniu swoich bliskich stali się mężem i żoną. Poprzez swoje konto na Instagramie była gwiazda "Zbuntowanych" udostępniła zdjecie, na którym wraz z mężem świętują trzecią rocznicę ślubu. "Szczęśliwy jubileusz, mężu" - napisała tuż obok zdjęcia z miłosnym uściskiem. Gubernator stanu Chiapas nie pozostał dłużny i po przez swoje konto na Facebooku podzilił się rodzinną migawką, której towarzyszyło romantyczne przesłanie poświecone matce jego syna.


Przed końcem wyjątkowego dnia gubernator napisał - "Chcę podziękować wielkiej miłości mojego życia Anahí, świetujemy kolejny rok małżeństwa. Dziękuję za zrozumienie, za miłość, za twoją wielką miłość. Jesteś filarem naszej rodziny", czytamy obok zdjęcia, na którym widnieją ubrani na błękitno wraz z malutkim synkiem, Manu.


Szczęśliwe chwile w rocznicę ślubu / fot. Facebook

Miesiąc kwiecień jest jednym z najbardziej wyjątkowych w domu Velasco, oprócz obchodów rocznicy ślubu, w tym miesiącu Manuel świętuje również swoje urodziny. Z tej okazji czekała na niego niepodzianka. Jego malutki syn zaskoczył go urodzinowym tortem. Mimo, że ma zaledwie rok, Manu sam udekorował ciasto dla taty, które póżniej wspólnie skosztowali.

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page