top of page

Upfront Univisionu

Amerykańska telewizja Univision nie pozostała dłużna swojemu konkurentowi i również zaprezentowała propozycje programowe przygotowywane na sezon 2018/2019. Zobaczcie jakimi nowymi telenowelami i serialami już wkrótce spróbują skraść serca widzów.


Nowe tytuły mają coraz mnie wspólnego z tradycyjnymi telenowelami jakie znaliśmy do tej pory. Dotykają coraz bardziej kontrowersyjnych tematów jak polityka, narkobiznes, czy handel ludzmi. Pośród nowych propozycji stacji znajdziemy pełną akcji


"Comandante bonita", czy dotykającą nadprzyrodzonych zjawisk "Contracara". W jednej z nich w głównej roli pojawi się Angelique Boyer ("Trzy razy Ana"). Poznajcie wszystkie nowe propozycje telewizji Univision przedstawione na czwartkowym Upfront 2018/2019.


"Los príncipes no existen"

Telenowela opowiada historię Laury, kobiety panicznie bojącej się miłości, która wierzy, że wszyscy mężczyźni są równie niewierni jak jej ojciec. Pomimo swoich obaw zakochuje się w oszuście. Gdy odkrywa kłamstwo, porzuca wiarołomnego chłopaka, ale on będzie walczył o jej wybaczenie, ponieważ mimo wszystko zakochał się w dziewczynie.


"Espíritu de madre"

Niefortunny zbieg zdarzeń zmusza pochłoniętą robieniem kariery kobietę do opieki nad dziećmi, których matka zapadła w śpiączkę. Nowe doświadczenie otworzy jej serce i pozwoli dostrzec inny sposób postrzegania świata, a także znalezienia równowagi między macierzyństwem, miłością, a karierą.


"Mami"

Miłosć i akceptacja leżą u podstaw dramatu o żonie i matce, której historia poruszy kwestie własnej tożsamości i seksualności. Po latach wśpólnego zycia w pozornie idealnym małżeństwie, mąż nakrywa żonę na pocałunku z inną kobietą. W przypływie urażonej dumy postanawia walczyć o wyłączne prawa do opieki nad dziećmi.


Trwają prace na planie telenoweli "La jefa del campeón". Ekipa gościła niedawno na słynnym stadionie piłkarskim Estadio Azteca / fot. Televisa

"La jefa del campeón"

Telenowela z Africą Zavala ("Nie igraj z aniołem") w roli głównej, opowie historie Tity, pięknej i skromnej kobiety, która po przeprowadzce do stolicy cierpi z powodu porzucenia przez męża. Musi zmierzyć się z samotną opieką nad dziećmi i życiem w biedzie. Jej syn Rey marzy o tym, by zostać najlepszym piłkarzem w kraju, a ona poświeci wszystko dla spełnienia jego marzeń.


"101 pasos para olvidarte"

Bohaterem historii jest mężczyzna znany jako "guru złamanych serc", który za pomocą mało konwencjonalnych metod pomaga osobom cierpiącym z powodu zdrady. Jednak ukrywa swój własny ból spowodowany rozstaniem z byłą partnerką. Spotyka kobietę, która także cierpi z tego powodu i tak rodzi się miłość.


"Ringo"

Telenowela z José Ronem ("Po prostu Maria") kręci się wokół emerytowanego boksera, który wiedzie skromne życie z młodym synem. Wszystko zmienia się jednak, gdy jego była żona, a obecnie kochanka głównego rywala z ringu, powraca walczyć o swoje prawa.


"Comandante bonita"

Nowa superprodukcja opowie historię kobiety, która postanawia wziąść sprawy w swoje ręce i zostać szefem grupy walczącej z narkotykowymi bandami oraz skorumpowanym rządem. Staje się tak, gdy jej najstarszy syn zostaje zamordowany, a młodszy porwany przez członków lokalnej grupy narkotykowej.


"Like"

Nowa historia Pedro Damiána, twórcy słynnych "Zbuntowanych". Opowieść o życiu grupy młodych ludzi, uczniów prestiżowej Life Institute of Knowledge and Evolution (LIKE). Miłość, przyjażń i muzyka przmienią ich wewnętrzny i zewnętrzny świat w proces, w którym każde potknięcie uczyni ich silniejszymi.


"Bad hombres"

Bohaterami telenoweli są dwaj mężczyżni, którzy zostali rozdzieloni w dzieciństwie i wychowani w dwóch róznych światach. Jeden z nich podąża śladami przybranego ojca, by stać się częścią potężnej sieci handlu narkotykami. Drugi, to wysoki rangą oficer amerykańskiej policji.


"Las benditas"

Wydaje się, że akcji nie powinno zabraknie również w kolejnej produkcji, w której cztery wdowy po funkcjonariuszach bezpieczeństwa, zabitych podczas napadu na ciężarówkę pancerną, zaczynają wykonywać zadania swoich mężów, by poznać prawdę o napaści.


"Brujas al amanecer"

Scenariusz tej produkcji koncentruje się na losach Laili i jej przyjaciółek, które zaczynają korzystać z nadprzyrodzonych mocy mających pomścić ich cierpienia. Z czasem odkryją jednak, że nawet magia nie może chronić ich przed własnymi błędami.


"Contracara"

Dwa przeznaczenia skrzyżują się w nowej telenoweli wenezuelskiego pisarza Leonardo Padróna. Poteżny telewizyjny magnat ginie w dniu własnego ślubu, w tym samym czasie w USA jest wykonywany wyrok śmierci na zabójcy. Dusza magnata odradza się w ciele mordercy, a z kolej dusza mordercy kończy w ciele pewnego profesora antropologii. Od tej chwili każdy z nich będzie musiał przystosować się do życia w nowym ciele.

Do tych ambitnych produkcji dołaczą również "La bella y las bestias", której premiera już 12 czerwca oraz drugi sezon popularnej serii "La piloto" z Livią Brito ("Włoska narzeczona"), którego premiera latem tego roku. Potwierdzono też oficjalnie drugi sezon "Por amar sin ley" i "Mi marido tiene familia".

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page