top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 1: Podstępny plan Paoli

W 1. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Detektyw informuje Paolę o odnalezieniu jej siostry bliźniaczki. Paola podstępem zmusza Paulinę do zajęcia jej miejsca, jako pierwszej damy Meksyku. Następnie planuje uśmiercić niewinną Paulinę, aby już do końca życia cieszyć się wolnością od znienawidzonej rodziny Bernal. Emisja w czwartek 1 października o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 1:

Prezydent Carlos Bernal wraz z żoną Paolą Mirandą, Gemą i swoimi pracownikami, obserwują z balkonu demonstrację pod Pomnikiem Rewolucji. Kilka minut później Paola prosi o drinka, a wraz z nim otrzymuje notatkę o spotkaniu z mężczyzną.Wkróce dowiaduje się, że detektyw odnalazł ​​w Kolumbii jej siostrę bliźniaczkę, Paulinę Dorię, która jest wolontariuszką w fundacji charytatywnej, a także opiekuje się schorowaną matką. Następnego dnia, po kolejnej rodzinnej scysji, Paola domaga się rozwodu od Carlosa, po czym wymyka się, aby zobaczyć się ze swoim kochankiem Gonzalem, z którym planuje udać się na Bora Bora. Paola wie jednak, że będąc pierwszą damą Meksyku i osobą publiczną, nie może z dnia na dzień zniknąć i porzucić swojej rodziny. Próbuje więc odnaleźć swoją siostrę bliźniaczkę. W tym celu podszywa się pod jedną z fundacji i zaprasza ją do Mexico City.Będąc już na pokładzie samolotu, Paulina zostaje odurzona i zabrana do hotelu, gdzie Paola zmusza ją, aby przejęła jej tożsamość i zamieszkała w pałacu prezydenckim. Paulina odmawia, ale Paola grozi śmierciom jej matce. Nie mając innego wyjścia, Paulina przystaje na mistyfikację. Carlosa bardzo zaskakuje odmienne zachowanie żony. Tymczasem będąca na Bora Bora, Paola oświadcza się Gonzalo, a on się zgadza. Kilka dni później podczas uroczystych obchodów Dnia Niepodległości dochodzi do ataku na życie Pauliny.


Emisja w czwartek 1 października o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

1203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page