top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 10: "Nie jestem Paolą!"

W 10. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Podczas, gdy Paulina zostaje przyjęta do szpitala psychiatrycznego z rozpoznaniem rozdwojenia osobowości, plany Paoli mogą legnąć w gruzach dzięki ważnemu odkryciu Navy. Emisja w środę 14 paździenrika o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 10:

Paulina zostaje przyjęta do szpitala psychiatrycznego z podejrzeniem zaburzenia osobowości. Plany Paoli mogą jednak znowu się nie udać, gdyż Facundo Nava odkrywa, że Paola to tak naprawdę Paulina.Tymczasem nieświadoma Paola świętuje z Manuelem, że ich plan zadziałał idealnie. Dochodzi między nimi do pocałunku, ale Paola reaguje uderzeniem Manuela. Kilka godzin później Paola i Manuel zostają zaatakowani, gdy Paola próbuje dostać się do swojego samochodu.W momencie naciśnięcia przycisku sterowania, pojazd eksploduje, powodując swą siłą, że Paola i Manuel zostają odrzuceni na znaczą odległość.


Emisja w środę 14 października o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

402 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page