top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 24: Na ratunek Paulinie

W 24. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Carlos i Nava łączą siły, aby uratować Paulinę. Emilio i Lisette dowiadują się o sprawie zamiany bliźniaczek. Paola wykorzystuje sytuację, by obrócić córkę przeciwko Paulinie. Emisja we wtorek 3 listopada o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 24:

Carlos i Nava postanawiają zawiesić broń i połączyć siły, aby uratować Paulinę, która jest przetrzymywana przez Teresę i jej pomocników.Teresa chce wymusić od Carlosa milionowy okup za uwolnienie Pauliny. W tym czasie jego ludzie próbują ją namierzyć. Dochodzi do próby odbicia Pauliny, w czasie której Nava zostaje postrzelony osłaniając kobietę własnym ciałem. Arcadia pomaga Paoli okraść rodzinę Bernal. Pedro chce się pogodzić ze swoim chłopakiem Osvaldem.Emilio i Lisette dowiadują się o sprawie zamiany bliźniaczek, oboje są zszokowani. Paola postanawia wykorzystać sytuację i obrócić córkę przeciwko Paulinie.


Emisja we wtorek 3 listopada o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

614 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page