top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 3: Próba ucieczki

W 3. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Paulina planuje uciec z Pałacu Prezydenckiego z pomocą Montse. Paola obmyśla zemstę na Gonzalo. Emisja w poniedziałek 5 października o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 3:

Na Bora Bora Gonzalo ma spotkanie z partnerem biznesowym, ale sprawy nie idą zgodnie z planem. Tymczasem Paola odkrywa, że ​​jej plan się nie powiódł, co doprowadza ją do wściekłości. Jedynym sposobem, jaki Gonzalo znajduje, aby ją uspokoić, jest wrzucenie jej do basenu.W Meksyku Carlos jest w bliskich stosunkach z Gema, swoim doradcą w kampanii prezydenckiej. Paulina po zamachu powraca w roli Paoli do Pałacu Prezydenckiego, wszyscy serdecznie ją przyjmują w rezydencji, z wyjątkiem Emilio, który jest odurzony i zachowuje się wobec niej niegrzecznie. Facundo udaje się zdobyć zdjęcie snajpera, który strzelał do Paoli (Pauliny). Paulina przekonuje swoją pielęgniarkę, że nie jest Paolą, ta jej wierzy, a Paulina, aby uciec ponownie udaje Paolę.Emilio wraca do rezydencji, jest jeszcze bardziej pijany niż poprzednim razem, ale przechwytują go ochroniarze, którzy koczują na zewnątrz. Wyciąga broń, którą właśnie kupił i grozi, że wszystkich zabije. Paulina wraca do domu po tym, jak jej plany ucieczki znów się nie powiodły. Przed rezydencją jest świadkiem sytuacji z Emiliem i próbuje interweniować.


Emisja w poniedziałek 5 października o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

517 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page