top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 4: Zazdrość Paoli

W 4. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Paola podejrzewa, że Gonzalo chciał ją zabić. Paulina zostaje mediatorem pomiędzy grupą protestujących, a prezydentem. Emisja we wtorek 6 października o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 4:

Paola przekracza kolejne granice, odurzając i dusząc Gonzalo, podczas gdy ten jest coraz bardziej zagubiony. Paulina, odkłada plany ucieczki i broni Emilio. Chwilę później Paulina (będąca Paolą) i Emilio wchodzą do domu, ale Carlos naskakuje na syna i Paulina ponownie musi się za nim wstawiać.Chwilę później Paola dzwoni do Manuela i nazywa go niekompetentnym, co doprowadza mężczyznę do szału i postanawia on zrealizować plany Teresy. Na Bora-Bora Gonzalo wyjaśnia Paoli, że to nie on zaplanował jej atak. Carlos postanawia przeprowadzić dialog z przewoźnikami. Gema mówi mu, żeby tego nie robił, ale mężczyzna postanawia posłuchać rady żony. Manuel szuka Pauliny i ostrzega ją, że jeśli ponownie spróbuje uciec, zabije jej matkę. Kiedy Paola dowiaduje się, że Paulina doskonale radzi sobie z rolą Pierwszej dama Meksyku, wścieka się i postrzela w nogę Gonzalo, następnie bezskutecznie próbuje opuścić wyspę.Paulina rozmawia z protestującymi przewoźnikami w imieniu rządu. Carlos patrzy na nią zdziwiony i dumny, podczas gdy Gema nie potrafi ukryć wyrazu zazdrości. Wykrwawiający się, Gonzalo próbuje uciec, ale Paola kończy jego życie, strzelając do niego ponownie. Chwilę później odbiera telefon od pilota Gonzalo, który potwierdza dwa miejsca dla Toscany. Paola jest zaniepokojona tym, co właśnie zrobiła.


Emisja we wtorek 6 października o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

437 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page