top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 5: Próba uwiedzenia

W 5. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Paola wraca do Mekysku i żałuje zamordowania Gonzalo. Facundo omal nie nakrywa Paoli w domu jej kochanka. Emisja w środę 7 października o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 5:

Po zamordowaniu Gonzalo, Paola żałuje pomyłki. Kobieta pozbywa się ciała swojego kochanka, wrzucając je do morza. Następnie leci do Meksyku, ale z powodu niespodziewanych komplikacji ląduje w Cancun. Facundo prosi Paulinę (będącą Paolą), aby wyszła z nim na spacer, aby mogła porozmawiać z nim o swoim kochanku, co kończy się w miejscu, w którym Paola (ta prawdziwa) spotykała się ze swoim kochankiem. Paulina nie ma jednak pojęcia, o czym mówi Facundo.Paola przyjeżdża do miasta, by zatrzymać się bezpośrednio w domu Gonzalo, tam żałuje tego, co zrobiła na Bora-Bora. Gema urządza Carlosowi scenę zazdrości o Paolę i postanawia skupić się wyłącznie na swojej pracy jako doradczyni. Paulina konfrontuje się z nią, ponieważ podejrzewa, że coś łączy ją z jej mężem.Facundo wchodzi do domu Gonzalo, aby znaleźć dowody. Paola, która się tam ukrywa, słyszy hałas dochodzący z zewnątrz i ucieka w popłochu. Facundo próbuje się z nią skontaktować, ale wpada na Montse, pielęgniarkę pierwszej damy, która ją szpieguje.


Emisja w środę 7 października o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

407 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page