top of page

"Uzurpatorka" – Odcinek 8: Kolejne niepowodzenie Paoli

W 8. odcinku telenoweli "Uzurpatorka": Paola zastawia pułapkę na Navę. Emilio odkrywa prawdę o śmierci swojej matki. Paulina oskarża Navę o zdradę. Emisja w poniedziałek 12 października o godz. 12:55 w TV4.

ODCINEK 8:

Facundo ratuje Paulinę przed zamordowaniem z rąk tego samego człowieka, który próbował ją zabić w dzień niepodległości. Paola, widząc, co się dzieje w kamerze bezpieczeństwa, ponownie wpada w furię, gdyż wie, że jej plan nie powiódł się.Obmyśla już jednak nowy podstęp. Następnego dnia Paola, będąc ponownie sobą, prosi Navę, aby przekazał jej informacje o mężczyźnie, który chciał ją zabić, aby usunąć ich z drogi. Chwilę później Facundo udaje się do prezydenckiej rezydencji, gdzie spotyka Paulinę (będącą Paolą), zaczynają spierać się o to, co wydarzyło się poprzedniego wieczoru.Facundo oskarża Paulinę o związek z handlarzem bronią. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że nie jest ona osobą z aktóra ją bierze. Emilio dowiaduje się w jaki sposób zginęła jego matka.


Emisja w poniedziałek 12 października o godz. 12:55 w TV4


"Uzurpatorka" (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 2019; Reżyseria: Francisco Franco; Występują: Sandra Echeverria, Andrés Palacios, Arap Bethke, Queta Lavat, Ana Bertha Espin i inni.

197 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page