top of page

Wielki finał "Na przekór losowi": Kogo wybierze Alicia?

Miłość, którą czują do siebie Alice (Mayrín Villanueva) i Martin (Marcus Ornellas), ostatecznie zatriumfuje w "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan). W ostatnim odcinku meksykańskiej telenoweli emtowanej przez Novelas+, córka Evy (Susana Dosamantes) raz na zawsze pogrzebie swoje małżeństwo z Sérgio (Alexis Ayala), aby być z mężczyzną, którego kocha.

Alicia początkowo ma wątpliwości, z którym z zalotników zostać – zwłaszcza po tym, jak Sérgio proponuje jej pojednanie. „Kochanie, zapomnijmy o tym, co się stało, zacznijmy od zera! “, błaga były kochanek Juliety (Scarlet Gruber), wciąż zakochany w swojej żonie.Martin z kolei prosi również swoją ukochaną o nową szansę. „Nasz związek jest wyjątkowy! Nie ma sobie równych, Alicio! I to zasługuje na to, by je przeżyć ” – przekonuje ojciec Sofii (Elissa Marie Soto). W końcu jednak Alicia zdaje sobie sprawę, że to Martina naprawdę kocha i rzuca Sérgio na dobre, aby z nim zostać.


W końcowych scenach telenowlei widać szczęśliwych i spełnionych zakochanych, którzy mają rozpocząć nowe wspólne życie. I nie tylko w życiu miłosnym Martin znajduje spełnienie, ale również zawodowo zaczyna prezentować w telewizji własny program publicystyczny, który przyjmuje tytuł Falando Claro.


Kara za grzechy


Burzliwy związek, który Sergio i Juileta przeżywali podczas trwania telenoweli, będzie oznaczać ostateczną ruinę zarówno dla niego, jak i dla niej. Oboje zakończą swoją historię w separacji, nieszczęśliwi i zniszczeni.Po tym, jak Julieta publicznie ujawnia, że ​​Sérgio przez lata ukrywał syna, którego miał z służącą, popularność dziennikarzai dramatycznie spada. W rezultacie stracił swój program telewizyjny "Prawda i tylko prawda" i widzi, jak jego nazwisko jest wyśmiewane w krajowych mediach.


Upadek Sérgio jest gorszy, ponieważ w końcu przyjmuje upokarzającą propozycję pracy, aby pozostać aktywnym na małym ekranie. Z największego prezentera w kraju, odkupiony złoczyńca zostaje zdegradowany do skromnego reportera w programie, który Martin (Marcus Ornellas), jego wielki rywal, zaczyna dowodzić.Z drugiej strony Julieta ma jeszcze mniej szczęścia niż jej były kochanek. Po publicznym upokorzeniu go traci szansę na powrót do Sérgio, ale również pali za sobą mosty na rynku medialnym. Ostatnie sceny bohaterki przedstawiają ją jako pogodynkę w wiadomościach, niezadowoloną z nowej pracy.


Ostatni odcinek telenoweli "Na przekór losowi" w piątek 21 kwietnia o godz. 15:00 w Novelas+.706 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV