top of page

"Więzień miłości": Podstęp Omera

W odcinkach 332-336 telenoweli "Więzień miłości": Omer liczy, że uda mu się odwieść Zehrę od decyzji o rozwodzie. W tym celu zabiera żonę do domku w górach. Kerem próbuje wyznać miłość Sabah. Emisja w dniach od 29 czerwca do 3 lipca 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 332:

Zehra nie chce otwierać firmy w ramach holdingu Omera. Koraj radzi Keremowi, by wyznał Sabah swoje uczucia. Asja znajduje CD Alev. Zehra chce powiedzieć Ajsze o rozwodzie podczas rodzinnego wyjazdu. Kerem zaprasza Sabah na kolację.

Emisja 29 czerwca o godz. 17:10 w TVP2ODCINEK 333:

Omer wyjeżdża wraz z Zehrą do domku w górach. Liczy, że uda mu się odwieść żonę od decyzji o rozwodzie. Koray, pomagając Salimowi, zaniedbuje swoją nową pracę. Teoman prosi Sabah, by zabrała go na kolację do Kerema. Wyznaje, że chce przeprosić przyjaciela.

Emisja 30 czerwca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 334:

Zehra orientate się, że Omer sprowadził ją do domku w górach podstępem. Mężczyźnie ostatecznie udaje się zdobyć jej przychylność. Na drugi dzień po nieudanej kolacji Sabah zjawia się u Kerema. On właśnie zbiera się na odwagę, by wyznać jej miłość.

Emisja 1 lipca o godz. 17:10 w TVP2ODCINEK 335:

Omer rusza na poszukiwania Zehry, która zabłądziła w lesie. Ratując żonę, skręca kostkę. Przeciąga rekonwalescencję, by zostać z ukochaną jak najdłużej w domku w górach. Kerem wciąż nie znajduje dobrej okazji, by powiedzieć Sabah, że ją kocha. Ayse odkrywa, że na płycie znalezionej przez córeczkę jest nagranie Alev. Nie może jednak go odtworzyć.

Emisja 2 lipca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 336:

Ayse udaje się odtworzyć płytę Alev. Gdy poznaje jej zawartość, jest zrozpaczona. Omer wciąż udaje, że boli go kostka, którą skręcił. Wykorzystuje sytuację, by cieszyć się towarzystwem Zehry. Niebawem czeka ich konfrontacja ze zdenerwowaną Ayse. Kobieta zarzuca bratu i jego żonie, że ją okłamali. Kerem zbiera się na odwagę, by wyznać miłość Sabah?

Emisja 3 lipca o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP


174 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page