top of page

"Więzień miłości": Zazdrość Omera

W odcinkach 285-289 telenoweli "Więzień miłości": Zehra postanawia walczyć o ukochanego Omera. Canan poznaje prawdziwe intencje Cetina. Emisja w dniach od 20 do 24 kwietnia 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 285:

W domu rodziny Kerwanciolu zjawia się była flama Nihata, podając się za nauczycielkę Asji. Zehra postanawia walczyć o ukochanego Omera. Herbaciarz Ati jest chory. Kerem i Sabah postanawiają o niego zadbać.

Emisja 20 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 286:

Kerem i Sabah zajmując się chorym Atim, nawiązują nić porozumienia. Ojciec Kerema docenia odmianę syna i przywraca mu dawne przywileje. Cetin usiłuje wyciągnąć od Canan więcej pieniędzy. Zehra oznajmia Omerowi, że wyjaśni nieporozumienie, które ich podzieliło.

Emisja 21 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 287:

Z okazji rocznicy ślubu Ajsze i Dżewrije, podszywając się pod Omera, przesyłają Zehrze bukiet kwiatów. Cetin szuka wymówek, by nie oddać Canan pieniędzy. Muge chce, by Asję spotkała krzywda. Policja, po donosie Canan, pieczętuje agencję Sabah.

Emisja 22 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 288:

Omer domyśla się, kto przysłał bukiet i nadal rani Zehrę. Kerem jest zazdrosny o Canan, który adoruje Sabah. Canan poznaje prawdziwe intencje Cetina. Muge okazuje się okrutną intrygantką i pozyskuje zaufanie Ajsze.

Emisja 23 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 289:

Hedije organizuje święto religijne. Z okazji rocznicy ślubu Omer wręcza Zehrze wisiorek. Zehra wybucha płaczem. Canan przyłapuje Cetina w pobliżu domu Zehry, każe mu nazajutrz zwrócić pieniądze.

Emisja 24 kwietnia o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj "Więźnia miłości" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


217 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page