top of page

William Levy i Elizabeth Gutiérrez wspólnie świętowali urodziny syna

Gwiazdor "Aromatu miłości" i meksykańska aktorka byli widziani w ostatni weekend razem, gdy wraz ze swoimi pociechami świętowali urodziny pierworodnego Christophera.

William Levy i Elizabeth Gutiérrez zwykle nie pokazują się razem za pośrednictwem portali społecznościowych, ale tym razem była ku temu zasłużona okazja. Uwielbiany amant i aktorka meksykańskiego pochodzenia byli widziani razem w zeszłą niedzielę z okazji bardzo szczególnej rocznicy: urodzin owocu ich miłości, syna Christophera, który skończył 17 lat.Osobą odpowiedzialną za udostępnienie pięknej rodzinnej fotografii, na której pojawia się również córka Levy'ego i Gutiérrez, 13-letnia Kailey, była Elizabeth. „Świętujemy urodziny naszego ukochanego syna. Wszystkiego najlepszego, kochanie. Jesteśmy z ciebie bardzo dumni i bardzo cię kochamy. Wnosisz dużo szczęścia do naszego życia i zawsze będziesz mieć wsparcie swojej rodziny, zawsze będziemy twoim numerem 1 wśród fanów”, napisała na Instagramie bohaterka wielu udanych telenowel, takich jak "Twarz Analiji" czy "Dzikie serce" (2009).


Wiadomość z życzeniami od czołowego amanta takich odnoszących sukcesy telenowel, jak "Nie igraj z aniołem" czy "Aromat miłości", również szybko pojawiła się w sieciach społecznościowych. „Wszystkiego najlepszego mój mistrzu. Kocham cię. Jestem z ciebie bardzo dumny. Niech Bóg zawsze cię błogosławi i opiekuje się tobą. I niech zawsze daje nam dużo zdrowia”, z takimi słowami Levy udostępnił migawkę ze zdjeciem, na którym śpi w towarzystwie swojego najstarszego syna 17 lat temu.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

William Levy i jego syn 17 lat temu / fot. Instagram

Jeśli aktor może się czymś pochwalić, to są to bliskie relacje, jakie utrzymuje z dwójką swoich dzieci. „Myślę, że to najpiękniejszy związek, jaki mam w życiu. Jest to związek bez jakiejkolwiek interesowności, w którym kochają cię tylko za to, że cię kochają, a jedyne, czego od ciebie chcą, to przywiązanie i miłość . I to jest wzajemne, ponieważ to samo, czego chcę, to: miłość i przywiązanie. Nie chcę niczego więcej niż to" - wyznał Levy w jednym z odcinków serialu dokumentalnego "My Life" dla Canela TV. „To bardzo miły, bardzo bliski, bardzo otwarty związek. To relacja, w której mówimy sobie o wszystkim. Jestem z nimi bardzo blisko” – dodał aktor.Siostra Christophera, Kailey, również skierowała emocjonalne słowa do jubilata.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Kailey i Christopher, dzieci Williama Levy'ego i Elizabeth Gutierrez / fot. Instagram

„Wszystkiego najlepszego nie tylko dla najlepszego brata, ale także dla mojego najlepszego przyjaciela. Dziękuję za każdy śmiech i wspomnienie, które mieliśmy i za te, które dopiero nadejdą. Kocham cię całą sobą” – napisała nastolatka pod zdjęciem ze starszym bratem.

1808 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page