top of page

William Levy i Samadhi Zendejas olśniewają na premierze "Vuelve a mi"

Meksykańska aktorka i kubański łamacz serc pozowali razem w ostatni czwartek, promując premierę mocno oczekiwanej telenoweli Telemundo "Vuelve a mi" (tłum. Wróc do mnie), w której oboje grają główne role.

W czwartek wieczorem w Miami odbył się przedpremierowy pokaz nowej telenoweli Telemundo pt. "Vuelve a mí" (tłum. Wróc do mnie). Bez wątpienia wielkimi bohaterami wydarzenia byli Samadhi Zendejas i William Levy, którzy występują w tej pełnej miłosnych więzi historii.Odziani w najlepsze ubrania Samadhi i William olśniewali, spacerując po czerwonym dywanie przedpremierowego pokazu, gdzie przykuli całą uwagę i błyski. „[William] był wspaniałym towarzyszem. Sposób, w jaki pomógł mi pełnić tę główną rolę, był bardzo przyjemny” – powiedziała aktorka w niedawnym wywiadzie dla People en Español. „To wspaniały człowiek, a przede wszystkim bardzo dowcipny. Dni na rozmowach z nim są znacznie lżejsze. Mimo że mamy trzydzieści scen dziennie, zawsze tworzy świetną atmosferę”.


„Dzień, którego nigdy nie zapomnię” – oznajmiła Zendejas pod koniec premiery w swoich relacjach na Instagramie. Młoda meksykańska aktorka debiutuje jako główna bohaterka historii, która ukaże się 9 października w godzinach największej oglądalności anteny Telemundo.


Również Levy był bardzo zadowolony z produktu końcowego, który publiczność będzie mogła zobaczyć już początkiem października. „Prawda jest taka, że ​​[jestem] bardzo szczęśliwy, ponieważ zrobiliśmy projekt, w który włożyliśmy dużo miłości i uczucia. Myślę, że zespół castingowy wykonał dobrą robotę, wybierając każdą postać, każdy talent… To serial pełen bardzo utalentowanych ludzi. „Jestem pewien, że im się spodoba” – powiedział odtwórca roli głównego bohatera, przechodząc po czerwonym dywanie.


Kolejną z aktorek, która emanowała przepychem i pięknem na czerwonym dywanie, była antagonistka telenoweli, Kimberly Dos Ramos (Isabela z "Bezdusznej"), która miała na sobie spektakularną czerwoną sukienkę.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Kimberly Dos Ramos powrca do telenowel po wielkim sukcesie "Bezdusznej" / fot. Telemundo

Obsadę telenoweli uzupełniają Laura Flores ("Ukryta miłość") i Ferdinando Valencia ("Za głosem serca"), którzy w tej historii grają matką i syna. Na wydarzeniu była obecna również Ximena Herrera ("Gdzie jest Frida?"), która wciela się w żonę bohatera granego przez Ferdinanda Valencię.


"Vuelve a mi" opowiada historię Nurii (Zendejas), samotnej matki, która cierpi z powodu porwania syna, Andrésa. W czasie poszukiwań poznaje miłość swojego życia.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Samndhi Zendejas i jej ekranowy syn (Andre Sebastian) podczas oficjalnej prezentacji telenoweli / fot. Telemundo

„To najbardziej naładowana emocjonalnie postać, jaką kiedykolwiek grałem. Każdy dzień na planie polega na budowaniu emocji i zawsze staram się, aby widzowie dostrzegli wiele prawdy w moim występie” – przyznała Zendejas w niedawnym wywiadzie.


Wielka premiera na antenie Telemundo już 9 października o godz. 21:00.

750 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV