top of page

William Levy i Samandhi Zendejas gwiazdami nowej telenoweli Telemundo

Kubański amant i meksykańska aktorka będą gwiazdami nowej telenoweli amerykańskiej wytwórni, która opowiadać będzie historię matki desperacko poszukujacej skradzionego tuż po narodzinach dziecka.

William Levy powraca do Telemundo po międzynarodowym sukcesie "Aromatu miłości". Telenowelę do końca zeszłego roku moża było oglądać na antenie Novelas+, obecnie wciąż jest dostępna dla abonentów Canal+ w ramach usługi Canal+ Online.Podczas środowej konferencji dla mediów, Telemundo potwierdziło, że kubański łamacz serc będzie gwiazdą najnowszej produkcji pod roboczym tytułem "Hasta encontrarte" (tłum. Dopóki cię nie znajdę). Levy, który był na wydarzeniu prezentującym projekt, powiedział, że czuje się „bardzo szczęśliwy”, że wrócił do Telemundo i może ponownie spotkać się z latynoską publicznością.


Niezapomniany główny bohater odnoszących sukcesy telenowel, takich jak "Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości" i "Zaklęta miłość", w nowym projekcie będzie miał za partnerkę meksykańską aktorkę Samadhi Zendejas. Po udanym antagonistycznym udziale w "Falsa identidad", Samadhi zadebiutuje jako główna bohaterka u boku topowego, latynoamerykańskiego amanta.


Wiodący trójkąt uzupełnia wenezuelska aktorka Kimberly Dos Ramos, która w swoim czasie występowała dla Telemundo w odnoszących sukcesy telenowelach "W obronie honoru" i "Quien es quien".


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Samadhi Zendejas, William Levy i Kimberly Dos Ramos stworzą miłosne trio w "Haste encontrarte" / fot. Telemundo

"Hasta encontrarte" to produkcja łącząca romans z dramatem, która podąża za losami Nurii, skromenj kobiety, która poznaje Braulio, nie wiedząc, że jest on jednym z właścicieli firmy, w której pracuje, aby utrzymać syna. Zdeterminowany, by uratować swoje małżeństwo z Amelią, bezpłodną kobietą, Bruno przyjmuje prośbę żony o adopcję dziecka. W ten sposób Braulio i Amelia adoptują synka Nurii, który po porwaniu spędził rok w sierocińcu. Nuria podejmuje desperackie poszukiwania, by odnaleźć i odzyskać syna, który nie rozpoznaje jej już jako swojej matki.


Zdjęcia do produkcji wystartują wraz z początkiem lutego.

1351 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page