top of page

William Levy: "Nie jestem bankrutem"

W ostatnim czasie krążyły plotki o złej sytuacji finansowej, w której miał się znaleźć William Levy ("Nie igraj z aniołem"), kubański aktor postanowił przerwać milczenie i zabrał głos w tej sprawie.


Amant meksykańskich telenowel odniósł się do plotek o swojej sytuacji finansowej, które rozpowszechniały niektóre amerykańskie media. "Oni nie szanują naszej publiczności, nie szanują naszego talentu i tego co stramy się robić dla widzów". Podczas krótkiego spotkania z prasą na czerwonym dywanie podkreslił, że nie chce poświęcać czasu temu tematowi, ponieważ koncentruje się na "tworzeniu pieknych rzeczy" dla swoich wielbicieli.


"Te komentarze, o których mówicie że są, to jakieś pojedyncze wymysły. Jest też tysiące pozytywnych" - odpowiedział na pytanie o pogłoski, że napotyka na trudności ekonomiczne. "Nie chcę się na tym skupiać, chcę nadal tworzyć piękne rzeczy dla moich fanów" - dodał. Gwiazdor "Nie igraj z aniołem" zrezygnował z grania w telenowelach, aby spróbować swoich sił na dużym ekranie. Od lat mieszka na Florydzie ze swoja partnerką, modelka i aktorką Elizabeth Gutierrez ("Twarz Analiji") oraz ich dziećmi Kailey i Christopherem.


Teraz William Levy koncentruje się na promocji filmu "En brazos de un asesiono", który zostanie wydany w grudniu tego roku, a w którym gra główna rolę obok Alicii Sanz. Produkcja będzie także pierwszym projektem spod skrzydeł jego własnej wytwórni, William Levy Entertainment.


Plakat promujący najnowszy film latynoskiego amanta /fot. William Levy Entertainment

"Przede wszystkim wymaga on dużo miłości, dużo miłości do tego, co robisz, bo inaczej nie odniesiesz sukcesu. Trudno jest przełamywać lody w tym aspekcie, kiedy chcesz wyprodukować film na wysokim poziomie, ale masz ograniczony budżet. Jest to bardzo trudne..." - powiedział kilka miesięcy temu podczas wywiadu dla Direct TV Latin America.


"Jest antybohaterem, ponieważ jest mordercą, ale jednocześnie jest mordercą, który posiada serce i uczucia..." - powiedział o swojej postaci. Ponadto wiadomo, że aktor koncentruje się również na otwarciu własnej restauracji w Miami, co również dowodzi jego przedsiębiorczości.

2210 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page