top of page

William Levy ogłasza rozstanie z żoną

Nieoczekwiana wiadomość opublikowana przez gwiazdora "Nie igraj z aniołem" zaskoczyła wszystkich. Czy to ostateczny koniec jego burzliwego związku z Elizabeth Gutiérrez?

William Levy, który za sprawą sukcesu telenoweli "Cafe con aroma de mujer" (tłum. Kawa o aromacie kobiety) ponownie wrócił na szczyt, opublikował w social mediach oficjalne oświadczenie o końcu jego wieloletniego związku z aktorką i matką jego dzieci Elizabeth Gutiérrez ("Duch Eleny"). Niespodziewana wiadomość mocno zaskoczyła fanów aktorskiej pary.Po 19 latach małżeństwa z Elizabeth gwiazdor telenowel zamieścił oświadzenie o rozsatniu poprzez relację na Instagramie. "Chcemy, żebyś wiedział, że po namyśle zdecydowaliśmy się zakończyć nasz związek. Ale nadal będziemy piękną rodziną, jaką tworzymy, i najlepszymi rodzicami dla naszych dzieci. To się nigdy nie zmieni" – napisał Levy w swoich mediach społecznościowych.


Jednak kilka minut po publikacji aktor usunął post i przesłał kolejny, tym razem w języku angielskim. "Jestem gotowy na nowy rozdział w moim życiu" – napisał. Z drugiej strony żona aktora nie skomentowała jeszcze tego oświadczenia.


Życie zawodowe zazwyczaj nie idzie w parze z życiem miłosnym. Gdy układa się w jednym, to szybko psuje się w drugim. Now atelenowela WIlliama - kolumbijska "Cafe con aroma de mujer" - pomimo kiepskich wyników oglądalności w Kolumbii i USA, bardzo dobrze radzi sobie w streamingu. Sukces osiągnięty za sprawą Netflixa jest więc sporym zakoczeniem. Co więcej, telenowela z udziałem z Levy'ego i Laury Lóndono przyciągnęła uwagę w 19 krajach. Brazylia, Chile, Argentyna i Dominikana to tylko niektóre z krajów, gdzie telenowela odniosła sukces w streamingu.


"Cafe con aroma de mujer" z Williamem Levym to hit Netflixa / fot. Telemundo

Polscy fani wciąż oczekują na dołączenie najnowszej produkcji z Williamem Levym do polskiej wersji Netflixa. Warto dodać, że "Cafe con aroma de mujer" jest najnowszą wersją pierowozoru bardzo u nas popularnych telenowel "Kiedy będziesz moja" (2001) oraz "Miłość jak tequila" (2007).

11 525 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Mar Ta
Mar Ta
Sep 18, 2022

Bardzo fajna ta telenowela, a ich rozstanie bo do przewidzenia. Jego nowa kobieta Ximena to mloda ślicznotka

Like

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page