top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 20-24: Gina pragnie zemsty. Wkrótce dowiaduje się, że jest w ciąży!

W odcinkach 20-24 telenoweli "Z miłości do dziecka": Porzucona przed ołtarzem Gina urządza awanturę pod domem Eleny. Przebywająca w Houston Elena nie przestaje myśleć o Pedrze. Gina idzie do łóżka z Agustinem, wkrótce dowiaduje się, że jest w ciąży. Emisja w dniach od 1 do 5 marca 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 20:

Pedro, ku zaskoczeniu wszystkich, porzuca Ginę przed ołtarzem. Porzucona kobieta urządza scenę przed domem Eleny. Później znajduje ukojenie w ramionach Agustina, ale czuje, że popełniła duży błąd. Pedro odwiedza Elenę, aby podzielić się swoimi uczuciami, ale kobieta nie zmienia zdania, jedzie do Houston z Ernesto i Nico.

Emisja w poniedziałek 1 marca o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 21:

Gina postanawia zemścić się na Pedrze za porzucenie jej przed ołtarzem. Elena coraz częściej myśli o Pedro, co również uderza Ernesta z powodu dystansu, który odczuwa ze strony żony. Nelson wyrzuca Dominga z warsztatu, ponieważ nie chce widzieć obok siebie nikogo, kto przypomina mu Pedra. Irene i Gabriela zauważą dziwne odgłosy w rodzinnym domu.

Emisja we wtorek 2 marca o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 22:

Nelson nie rozumie Giny, która wciąż chce mieć do czynienia z Pedro. Rosa przeprasza Samuela i chce się z nim pogodzić, ale mężczyzna nie uważa tego za dobry pomysł. Pedro znajduje nową pracę, a tymczasem Nelson nie może znaleźć ludzi, którzy zastąpiliby Garrido. Gabriela zdradza swoją matkę Andreę, która wcale nie podróżowała po Europie, a przez cały czas ukrywała się w domu. Nelson znajduje w swoim pokoju Ginę, która straciła przytomność...

Emisja w środę 3 marca o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 23:

Nelson znajduje w swoim pokoju nieprzytomną Ginę i natychmiast wzywa karetkę. Elena postanawia dać Ernesto kolejną szansę na rozwiązanie problemów ich związku. Pedro pędzi do szpitala, gdy tylko dowiaduje się, co stało się z Giną. Ona jednak odmawia przyjęcia, do świadomości, że Pedro z nią zerwał. Andrea ponownie naraża się Horaciowi.

Emisja w czwartek 4 marca o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 24:

Andrea nadal nie chce zaakceptować faktu, że Horacio chce się z nią rozwieść. Gina odwiedza Pedra w warsztacie, ale on jej unika i prosi, żeby już go nie szukała. Nelson zdaje sobie sprawę, że popełnił duży błąd zwalniając dwóch Garrido z warsztatu. Przychody warsztatu są coraz mniejsze. Ernesto mówi Elenie, że powinni soztać w Houston. Gina odkrywa, że spodziewa się dziecka Agustina.

Emisja w piątek 5 marca o godz. 14:55 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.588 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV