top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 30-34: Nico odkrywa, że został adoptowany

W odcinkach 30-34. telenoweli "Z miłości do dziecka": Nico podsłuchuje kłótnię Eleny i Ernesta, z której dowiaduje się o swojej adopcji. Ernesto szantażuje Elenę, że odbierze jej syna, jeśli będzie nalegała na rozwód. Gina fałszuje wyniki badania USG. Emisja od 15 do 19 marca 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 30:

Domingo wciąż ukrywa swoją chorobę przed rodziną i coraz bardziej się irytuje, gdy jego żona, Esther, zadaje pytania. Cała rodzina czeka na lepsze wyniki badań Nicolasa. Gina dowiaduje się, że Modesto nie jest bratem Rosy. Elena i Ernesto rozpoczynają wielką kłótnię, w wyniku której Nico słyszy, że został adoptowany.

Emisja w poniedziałek 15 marca o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 31:

Nico przypadkowo słyszy w trakcie kłótni, że rodzice go adoptowali. Ernesto okłamuje chłopca, że Elena nigdy nei chciałą wyznać mu prawdy. Elena nie rozumie, dlaczego Nico jest na nią zły, dopóki Pedro jej nie oświeca. Rosa czuje się uwięziona z powodu ponownego pojawienia się w jej życiu Modesta. Andrea i Gabriela kłócą się o Samuela.

Emisja we wtorek 16 marca o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 32:

Doktor Vega informuje Elenę, że Nico nie ma poważnych kłopotów, będzie potrzebować tylko nowych leków. Ernesto szantażuje Elenę, ż eodbierze jej syna, jesli bedzie nalegać na rozwód. Jedyną nadzieją na przejście tego koszmaru jest dla Eleny, Pedro. Pomiędzy Gabrielą i Samuelem dochodzi do pierwszego pocałunku...

Emisja w środę 17 marca o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 33:

Nelson podejrzewa, że ​​Domingo nie jest lojalny wobec Esther i chce to udowodnić. Ernesto dosypuje silny środek uspokajający do napoju Eleny, co sprawia, że ​​kobieta nawet następnego dnia źle się czuje i jest rozdrażniona. Gina prosi Pedro, aby towarzyszył jej podczas pierwszego badania ultrasonograficznego.

Emisja w czwartek 18 marca o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 34:

Po lekach, które otrzymuje od Ernesta, Elena staje się agresywna i spięta. Esther podejrzewa Dominga o zdradę i wyrzuca go z domu. Kobieta podejrzewa, ze jej mąż stał się gejem. Rosa czuje zagrożenie ze strony Modesta. Samuel zostaje zaatakowany przez jego ludzi.

Emisja w piątek 19 marca o godz. 14:55 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.526 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page