top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 40-44: Gina i Ernesto łączą siły!

W odcinkach 40-44. telenoweli "Z miłości do dziecka": Ernesto szantażuje Elenę, że odbierze jej Nicolasa jeśli do niego nie wróci. Irene wyznaje Ernestowi swoje uczucia. Gina odkrywa, że Ernesto odurzał Elenę narkotykami i postanawia wykorzystać ten fakt. Pedro wynajmuje mieszkanie dla siebie i Eleny. Emisja w dniach od 29 marca do 2 kwietnia 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 40:

Pedro mówi Elenie, że ktoś podawał jej narkotyki. Oboje podejrzewają Ernesta. Komendant Robles odkrywa, że Margarita miała syna o imieniu Miguel. Trini mówi Elenie, że Irene przymierzała jej ubrania. Ernesto obiecuje Elenie, że zrobi wsyztsko, aby na nowo odzyskać jej miłość. Ernesto odkrywa, że irene pomogła Elenie w spotkaniu z Pedrem. Elena postanawia przeprowadzić się do matki i zabrać syna. Ernesto szantażuje Elenę.

Emisja w poniedziałek 29 marca o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 41:

Ernesto grozi Elenie, że za pomocą testu toksykologicznego udowodni, że nie nadaje się do wychowania Nicolasa. Ernesto i Irene ida do łóżka tuż przed powrotem Eleny i Nica do domu. Stan Domingo pogarsza się, ponieważ nie leczył on swojej cukrzycy. Jego złe samopoczucie również staje się coraz częstsze. Gina dowiaduje się, że Elena wróciła do domu Ernesta.

Emisja we wtorek 30 marca o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 42:

Pedro jest zdenerwowany, że Elena i Nico wrócili do Ernesta. Gabriela wymyśla plan, żeby spać w domu Rioja... Dziewczyna boi się o życie swojej siostry i Nicolasa u boku Ernesta. Pedro próbuje znaleźć mieszkanie do wynajęcia, w którym mogliby potajemnie spotykać się z Eleną. Gina dowiaduje się, że Ernesto narkotyzował Elenę środkiem uspokajającym, które otrzymywałod Jimmy'ego. Korzysta z okazji, by zawrzeć pakt z Ernestem.

Emisja w środę 31 marca o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 43:

Pedro nadal nie czuje nic do dziecka Giny, co dla niej jest coraz bardziej frustrujące. Pedro wynajmuje mieszkanie, w którym mogą spotkać się razem z Eleną. Detektyw Robles i siostra Ines znajdują coraz bardziej podejrzane rzeczy w przeszłości Ernesta. Domingo w końcu wyznaje rodzinie, że zdiagnozowano u niego cukrzycę.

Emisja w czwartek 1 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 44:

Z pomocą Eleny i Pedra, Ester w końcu poznaje swojego wnuka Nicolasa, co czyni ją nieskończenie szczęśliwą. Gina zauważa spotkanie, a także robi im zdjęcie, które natychmiast przekazuje Ernestowi. Andrea jest na randce ze swoim nowym wielbicielem. Gabriela znów staje się zazdrosna o Rosę. Ernesto namawia Horacia do podpisania dokumentów, które sprawią, że zostanie oskarżony o oszustwo.

Emisja w piątek 2 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.695 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page