top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 40-44: Gina i Ernesto łączą siły!

W odcinkach 40-44. telenoweli "Z miłości do dziecka": Ernesto szantażuje Elenę, że odbierze jej Nicolasa jeśli do niego nie wróci. Irene wyznaje Ernestowi swoje uczucia. Gina odkrywa, że Ernesto odurzał Elenę narkotykami i postanawia wykorzystać ten fakt. Pedro wynajmuje mieszkanie dla siebie i Eleny. Emisja w dniach od 29 marca do 2 kwietnia 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 40:

Pedro mówi Elenie, że ktoś podawał jej narkotyki. Oboje podejrzewają Ernesta. Komendant Robles odkrywa, że Margarita miała syna o imieniu Miguel. Trini mówi Elenie, że Irene przymierzała jej ubrania. Ernesto obiecuje Elenie, że zrobi wsyztsko, aby na nowo odzyskać jej miłość. Ernesto odkrywa, że irene pomogła Elenie w spotkaniu z Pedrem. Elena postanawia przeprowadzić się do matki i zabrać syna. Ernesto szantażuje Elenę.

Emisja w poniedziałek 29 marca o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 41:

Ernesto grozi Elenie, że za pomocą testu toksykologicznego udowodni, że nie nadaje się do wychowania Nicolasa. Ernesto i Irene ida do łóżka tuż przed powrotem Eleny i Nica do domu. Stan Domingo pogarsza się, ponieważ nie leczył on swojej cukrzycy. Jego złe samopoczucie również staje się coraz częstsze. Gina dowiaduje się, że Elena wróciła do domu Ernesta.

Emisja we wtorek 30 marca o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 42: