top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 45-48: Pedro zrywa z Eleną!

W odcinkach 45-48. telenoweli "Z miłości do dziecka": Ernesto nagrywa Elenę i Pedra w łóżku. Następnie zastrasza Elenę wywożąc Nicolaza za miasto. Ernesto udaje, że zgadza się na rozwód, a jednocześnie zmusza Pedra do porzucenia Eleny. Pedro ulega szantażowi i proponuje Ginie małżeństwo. Emisja w dniach od 6 do 9 kwietnia 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 45:

Vicky mówi Elenie, że Nicolas jest dużo spkojniejszy odkąd ma przy sobie oboje rodziców. Pedro umawia się z Eleną w wynajętym mieszkaniu. Irene informuje o wszystkim Ernesta. Zazdrosny mężczyzna włamuje się do mieszkania i nakrywa Elenę i Pedra w łóżku. Wszystko nagrywa swpoim telefonem, a następnie wywozi Nicolasa za miasto. Ernesto dzwoni do Pedra. Nakazuje mu się usunąć, jeśli chce, żeby Nicolas odzyskał matkę.

Emisja we wtorek 6 kwietnia o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 46:

Ernesto udaje, że zgadza się na rozwód z Eleną. Kobieta nie wie, że jest to pułapka, ponieważ w międzyczasie mężczyzna zmusza Pedra do pozostawienia Eleny w spokoju, w przeciwnym razie zabierze jej Nicolasa. Elena nie rozumie, dlaczego zachowanie Pedro zmieniło się tak nagle. Nelson i Andrea spędzają czas na randkach.

Emisja w środę 7 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 47:

Pedro zrywa z Eleną, co sprawia, że ​​Elena jest całkowicie zdruzgotana. Ernesto grozi Irene zerwaniem ich związku. Kochanka przysięga mu lojalność. Horacio psuje randkę Andrei, co nie podoba się Monice. Gabriela i Samuel kłócą się o Rosę, gdy ta ponownie odwiedza byłego chłopaka.

Emisja w czwartek 8 kwietnia o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 48:

Pedro ulega groźbie Ernesta i prosi Ginę o jak najszybsze pogodzenie się i ślub. Andrea zdaje sobie sprawę, że Horacio już jej naprawdę nie kocha, więc zgadza się na rozwód. Stan Nicolasa poprawił się na tyle wyraźnie, że może znowu chodzić do szkoły, co bardzo cieszy całą rodzinę. Siostra Ines zostaje usunięta z zakonu za odmowę przerwania śledztwa.

Emisja w piątek 9 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.2948 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page