top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 54-58: Ernesto rozkazuje zabić Pedra!

W odcinkach 54-58. telenoweli "Z miłości do dziecka": Ernesto zleca zabicie Pedra. Gina odkrywa jego plan i grozi, że powiadomi policję. Ernesto nastawia Nicolasa przeciwko Elenie. Esther wyznaje Elenie, dlaczego Pedro z nią zerwał. Emisja w dniach od 19 do 23 kwietnia 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 54:

Ernesto stara się oskarżyć Horacia o oszustwo finansowe w firmie. Elena i Nico wchodzą do centrum handlowego i wpadają na Pedra i Ginę. Monica dowiaduje się, że spodziewa się dziecka Horacia, ale nie śmie powiedzieć o tym mężczyźnie. Nico poznaje panią Isabel. Ernesto płaci Jimmy'emu za usunięcie Pedra ze swojej drogi.

Emisja w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 55:

Pedro w końcu mówi Esther prawdę o tym, dlaczego poślubił Ginę. Elena przypadkowo podsłuchuje Irene i Ernesta podczas rozmowy telefonicznej i pyta ich, co mają ze sobą wspólnego. Wyniki testów Domingo nadal się nie poprawiają, co mężczyzna ukrywa przed rodziną. Horacio dowiaduje się, że Monica spodziewa się jego dziecka.

Emisja we wtorek 20 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 56:

Jimmy ma wypadek podczas próby zniszczenia samochodu, który przygotowywał Pedro. Gina odkrywa, że Ernesto kazał zabić Pedra i grozi, że na niego doniesie. Horacio mówi córkom, że Monica spodziewa się jego dziecka, co denerwuje Irene. Randka Andrei i Nelsona okazuje się wielkim sukcesem.

Emisja w środę 21 kwietnia o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 57:

Nelson dowiaduje się, że Gina okłamuje Pedro w sprawie ojcostwa jej dziecka. Stan Jimmy'ego pogarsza się z powodu strasznego czynu Ernesto. Andrea martwi się o swoją córkę Irene, która jest jeszcze bardziej niegrzeczna w stosunku do członków rodziny niż zwykle. Elena mówi Ernestowi, że podtrzymuje pozew o rozwód.

Emisja w czwartek 22 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 58:

Jimmy dowiaduje się, że do końca życia pozostanie na wózku inwalidzkim. Gina zdaje sobie sprawę, że Ernesto próbował zabić Jimmy'ego. Ernesto próbuje nastawić małego Nico przeciwko Elenie, co mu się udaje. Esther mówi Elenie, dlaczego Pedro poślubił Ginę.

Emisja w piątek 23 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.

3173 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page