top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 59-63: Pedro odkrywa oszustwa Giny!

W odcinkach 59-63. telenoweli "Z miłości do dziecka": Policja nie pozwala Elenie zbliżyć się do syna. Ernesto wmawia Nicolasowi, że to Pedro jest jego biologicznym ojcem, który porzucił go po urodzeniu. Jimmy mówi Pedrowi, że Gina była wspólniczką Ernesta. Elena i Pedro mają nadzieję na odzyskanie syna. Emisja w dniach od 26 do 30 kwietnia 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 59:

Horacio zostaje aresztowany z powodu oskarżeń Ernesta o oszustwo. Elena przeprasza Pedra za to, że w niego zwątpiła. Jimmy zostaje wypisany ze szpitala, ale Ernesto niespodziewanie wpada na niego...

Emisja w poniedziałek 26 kwietnia o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 60:

Horacio zostaje zwolniony z więzienia i wspólnie z Monicą odkrywają, z kim Ernesto sprzymierzył się w organizowaniu oszustwa. Ernesto grozi Jimmy'emu, zmuszając chłopaka do odrzucenia oferty pracy Nelsona. Ernesto prosi o nakaz aresztowania Eleny, policja uniemożliwia Elenie wejście do jej własnego domu. Ernesto mówi Nicowi, że Pedro jest jego biologicznym ojcem, który opuścił go po urodzeniu.

Emisja we wtorek 27 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 61:

Z powodu kłamst Ernesta, Elena zostaje zabrana przez policję do miejscowego komisariatu. Horacio chce udowodnić, że Ernesto stoi za wszystkimi złymi rzeczami, które przytrafiają się jego rodzinie i firmie. Jimmy zostawia Pedrowi list, w którym wyznaje, że ​​Gina pomogła Ernestowi.

Emisja w środę 28 kwietnia o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 62:

Pedro dowiaduje się, że Gina dostarczyła lekarstwo, którego Ernesto użył do odurzenia Eleny. Horacio prosi Irene o pomoc w znalezieniu wspólnika Erensta w sprawie oszustwa, ale mężczyzna podsłuchuje rozmowę. Nelson nakazuje swojej córce Ginie, aby zeznawała na korzyść Eleny. Pedro i Elena mają nadzieję, że odzyskają małego Nico.

Emisja w czwartek 29 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 63:

Nico przyłapuje Irene i Ernesto podczas zbliżenia, ale dorośli go okłamują. Randka Nelsona i Andrei zostaje nieoczekiwanie przerwana przez Ernesto. Agustin nie może znieść faktu, że Gina go nie kocha. Nelson zwalnia Agustina z warsztatu, ale Rosa broni go, wyznając Nelsonowi, że jest ojcem dziecka Giny.

Emisja w piątek 30 kwietnia o godz. 14:55 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.

4845 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV