top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 6-10: Pedro wyznaje Elenie swoje uczucia

W odcinkach 6-10 telenoweli "Z miłości do dziecka": Pedro zrywa z Giną. Elena dziękuje Pedrowi za to, co zrobił dla Nicolasa. On wyznaje, że nie może przestać o niej myśleć. Emisja w dniach od 8 do 12 lutego 2021 roku o godz. 16:00 w TV4.

ODCINEK 6:

Przeszczep szpiku kostnego okazuje się skuteczny, stan zdrowia Nico się poprawia. Elena mówi Ernestowi, że nie powinien tak się denerwować obecnością Pedro i jego rodziną. Proponuje zawarcie rozejmu dla dobra syna. Pedro zrywa z Giną z powodu scysji, jaką wywołała w szpitalu.

Emisja w poniedziałek 8 lutego o godz. 16:00 w TV4ODCINEK 7:

Gina przeprasza Pedro za to, co wydarzyło się w szpitalu, chce, żeby zaczęli od nowa swój związek. Samuel przedstawia Gabrielę swojej matce Ester. Irene próbuje przekonywać Elenę w sprawie Ernesto, co wywołuje kolejną kłótnię między parą.

Emisja we wtorek 9 lutego o godz. 16:00 w TV4


ODCINEK 8:

Pedro nie może przestać myśleć o Elenie, o czym również jej mówi, ale Elena wyznaje mu, że ze względu na dobro jej rodziny nie mogą już się widywać. Elena i Ernesto godzą się, ale Irene nieustannie myśli o tym, jak mogłaby ich rozdzielić. Ernesto poprzysięga, że Pedro nie będzie w stanie rozdzielić go z rodziną...

Emisja w środę 10 lutego o godz. 16:00 w TV4


ODCINEK 9:

Pedro odwiedza małego Nico w szpitalu, chłopiec czuje się coraz lepiej. Gina i Pedro wracają do siebie. Andrea nalega na znalezienie partnera dla Moniki. Ernesto znów zaczyna kłócić się z Eleną, mówiąc, że karmi przyjaźń między Pedro i Nico.

Emisja w czwartek 11 lutego o godz. 16:00 w TV4ODCINEK 10:

Elena mówi, że Nico powinien wiedzieć, że jest adoptowanym dzieckiem, ale nie chce, aby mały wiedział, że Pedro jest jego biologicznym chłopcem. Ernesto odwiedza matkę w rodzinnym domu, później zaczynają dręczyć go wspomnienia z dzieciństwa. Pedro i Gina ustalają datę ślubu. Ku uciesze rodziny, Nicolas zostaje wypisany ze szpitala.

Emisja w piątek 12 lutego o godz. 16:00 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.514 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page