top of page

"Z miłości do dziecka" – Odcinki 64-67: Elena poznaje prawdziwą tożsamość Ernesta

W odcinkach 64-67. telenoweli "Z miłości do dziecka": Dzięki planowi Pedra dochodzi do ponownego spotkania Eleny i Nicolasa. Ernesto znajduje dowody ich spotkania i ponownie szantażuje Elenę, która postanawia do niego wrócić. Elena i Horacio poznają prawdziwą tożsamość Ernesta. Emisja w dniach od 4 do 7 maja 2021 roku o godz. 14:55 w TV4.

ODCINEK 64:

Nelson czuje, że zawiódł w wychowaniu Giny, nie może uwierzyć, że zachowuje się tak cynicznie. Gina chce zawrzeć układ z Eleną, ale nie może. Rosa i Agustin zbliżają się do siebie. Elenie w końcu udaje się spotkać małego Nico w wyścigu tunelowym, w którym uczestniczy również Pedro ze swoim zespołem.

Emisja we wtorek 4 maja o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 65:

Pedro, Elena i Nico świetnie się bawią podczas wyścigu. Perdo ponownie zajmuje pierwsze miejsce. Gina nie zeznaje, ponieważ Ernesto jej grozi. Gina trafia do szpitala, a życie jej dziecka jest zagrożone. Nelson mówi Andrei, że do tej pory ją okłamał, dlatego nie chce jej więcej widzieć. Ernesto znajduje dowody na to, że Elena i Nico spotkali Pedra, których natychmiast używa. Elena jest zmuszona wrócić do niego...

Emisja w środę 5 maja o godz. 14:55 w TV4


ODCINEK 66:

Esther wita Ginę w swoim domu, aby pomóc jej dojść do siebie. Ernesto chce zawrzeć układ z Horacio, aby uregulować relacje rodzinne. Samuel staje się coraz bardziej nieuważny, zarówno w pracy, jak i z rodziną. Elena mówi Pedrowi, że wróciła do domu Rioja z powodu groźby Ernesta. Rosa zostaje ponownie znaleziona przez Modesta. Ernesto wycofuje zakaz zbliżania się.

Emisja w czwartek 6 maja o godz. 14:55 w TV4ODCINEK 67:

Horacio i Monica godzą się i zaręczają. Modesto atakuje Samuela, ale Pedro na szczęście interweniuje. Policji udaje się złapać przestępcę. Trini przyłapuje Ernesta i Irene. Gabriela będzie podejrzewać, że Irene jest zakochana w Erneście. Andrea odkrywa sekret Giny. Komendant Robles informuje Elenę i Horacia, kim naprawdę jest Ernesto.

Emisja w piątek 7 maja o godz. 14:55 w TV4


"Z miłości do dziecka" (Te doy la vida), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Sergio Cataño; Występują: José Ron, Eva Cedeño, Jorge Salinas, César Évora, Erika Buenfil, Omar Fierro, Nuria Bages, Danny Perea i inni.

4912 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page