top of page

"Za głosem serca": Alejandro budzi się ze śpiączki. Pedro porywa córeczkę Nadii i Victora

W odcinkach 125-129 telenoweli "Za głosem serca": Laurito prosi Montserrat, by wyszła za mąż za Jose Luisa. Pedro zakrada się do mieszkania Nadii. Graciela błaga Josefinę, by nie mówiła Montserrat prawdy o Alejandrze. Emisja w dniach od 25 do 29 września 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 125:

Alejandro wybudza się ze śpiączki i opuszcza szpital w Argentynie. Błądzi uliczkami i nie rozpoznaje nikogo. Victor spotyka Alejandro w parku. Mówi mu, że był w śpiączce przez siedem lat. Laurito prosi Montserrat, by wyszła za mąż za Jose Luisa, aby mógł on być jego tatą. Dimitrio proponuje Monice, by byli razem.

Emisja w poniedziałek 25 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 126:

Pedro szuka Nadii i zakrada się do jej apartamentu bez zapowiedzi. Uderza Nadię, zostawia ją nieprzytomną i uprowadza Victorię. Jose Luis przekonuje Montserrat, by wyszła za niego za mąż. Nadia mówi Victorowi, że Pedro zabrał jej córkę. Jose Luis prosi Ezequiela, by zatrudnił go jako oficera policji.

Emisja we wtorek 26 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 127:

Dimitrio i Monica namiętnie się całują w biurze. Widzi to Refugio i karci Monicę za jej zachowanie. Josefina udaje się z wizytą do Gracieli i próbuje się dowiedzieć, gdzie jest Rosario. Jose Luis informuje kapitana Robledo, że Ezequiel mianował go oficerem policji w Agua Azul. Pedro straszy Victorię, że jeśli nie będzie do niego mówiła "tato", to nigdy już nie zobaczy swojej mamy. Josefina zdaje sobie sprawę, że Montserrat żyje.

Emisja w środę 27 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 128:

Graciela błaga Josefinę, by nie mówiła Montserrat prawy na temat Alejandro, ponieważ ona układa sobie teraz życie z Jose Luisem. Adolfo znajduje Marię i odkrywa, że pracuje ona jako prostytutka. Maria grozi mu bronią. Pedro kontaktuje się z Victorią i przekazuje jej instrukcje, dotyczące ich spotkania.

Emisja w czwartek 28 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 129:

Amelia wyznaje Jose Luisowi, że Pedro przyprowadził do domu małą dziewczynkę, przedstawiając ją jako swoje dziecko. Graciela mówi Sandro, że chce zniszczyć Fabiolę. Refugio ma pretensje do Esmeraldy, że ciągle narzeka. Graciela odkrywa, że Jose Luis zna prawdę o Alejandro.

Emisja w piątek 29 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni945 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page