top of page

"Za głosem serca": Alejandro i Montserrat spotykają się po latach

W odcinkach 140-144 telenoweli "Za głosem serca": Rosario zaprowadza Montserrat do kościoła, gdzie czeka na nią Alejandro. Rosario obawia się, że Graciela i José Luis zrobią coś złego Alejandrowi. Emisja w dniach od 16 do 20 października 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 140:

Maria odbywa poważną rozmowę z Ezequielem. Montserrat płacząc przekazuje Rosario informację, że Alejandro naprawdę umarł, co potwierdziła Nadia. W odpowiedzi kobieta uświadamia Montserrat, że Alejandro nadal żyje.

Emisja w poniedziałek 16 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 141:

Rosario zabiera Montserrat do kościoła pod pretekstem spotkania z ciotką Carlotą. Kiedy Montserrat przekracza próg kościoła, słyszy jak Alejandro wypowiada jej imię. Nie może w to uwierzyć. Chłopak tłumaczy, że nie porzucił jej, ale zapadł w śpiączkę i chce wiedzieć, czy ona nadal go kocha. José Luis wpada na Rosarię przed wejściem do kościoła i pyta, gdzie jest Montserrat.

Emisja we wtorek 17 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 142:

Alejandro proponuje Montserrat, by spotkali się później w hotelu, na co dziewczyna się zgadza. José Luis dopytuje, gdzie jego małżonka się wybiera, ale Montserrat kłamie, że wychodzi z Nadią. Luis idzie pomóc Dimitrio i kaleczy sobie stopę. Żona podaje mu leki przeciwbólowe, po których mężczyzna zapada w głęboki sen…

Emisja w środę 18 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 143:

Alejandro jest zdesperowany, że Montserrat jednak nie przyjdzie, kiedy dziewczyna nagle staje w drzwiach. Montserrat mówi Alejandro, że go kocha i nie ważne co będzie się działo, jedyne czego chce to z nim być. Dziewczyną targają emocje i kiedy jest gotowa, by obwieścić Luisowi, że Alejandro żyje, Rosaria przybywa prosić ją, by tego nie robiła.

Emisja w czwartek 19 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 144:

Montserrat zamyka się w pokoju i płacze, bo podejrzewa, że może nosić w sobie dziecko Luisa. Graciela pogardliwie pyta Rosario, co poczuła, kiedy zobaczyła, że jej bękart Alejandro jednak żyje. Matka Alejandra uderza ją i grozi Gracieli, że ją zabije, jeśli ta zrobi mu krzywdę.

Emisja w piątek 20 października o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni796 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page