top of page

"Za głosem serca": Alejandro jest w śpiączce. Jose Luis oświadcza się Montserrat

W odcinkach 120-124 telenoweli "Za głosem serca": Nadia odwiedza Alejandra w szpitalu. Mężczyzna jest w śpiączce po wypadku awionetki. Jose Luis oczyszcza swoje imię przed Montserrat i proponuje jej przyjaźń. Emisja w dniach od 18 do 22 września 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 120:

Graciela zawiera z Jose Luisem układ, zgodnie z którym ma on poślubić Montserrat. Graciela przekazuje Montserrat nagranie, potwierdzające, że Jose Luis pomagał Alejandro. Fabiola próbuje uwieść Jose Luisa, ale ten ją odrzuca.

Emisja w poniedziałek 18 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 121:

Rosario prosi Montserrat, by trzymała się z daleka od Jose Luisa. Nadia odwiedza Alejandro w szpitalu. Montserrat prosi o Jose Luisa o przebaczenie za poświęcenie, którego dla niej dokonał. Jose Luis proponuje Montserrat, by zostali przyjaciółmi. Refugio wyznaje miłość Monice, ale ona mówi mu, że jest zakochana w Mendozie.

Emisja we wtorek 19 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 122:

Nadia postanawia zorganizować koncert, by móc zapłacić za pobyt Alejandro w szpitalu. Josefina zjawia się na koncercie Nadii. Po koncercie idzie do garderoby, by jej pogratulować. Dimitrio i Monica idą na obiad i kończą spotkanie w apartamencie Dimitrio.

Emisja w środę 20 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 123:

Alejandro będąc w śpiączce, zaczyna poruszać palcami. Montserrat i Jose Luis idą na spacer po plaży. Jose Luis całuje Montserrat i mówi, że nie chce, by byli oni jedynie przyjaciółmi. Josefina dowiaduje się o tym, w jakiej sytuacji znaleźli się Victor, Nadia i Alejandro. Nadia idzie odwiedzić Alejandro w szpitalu i niespodziewanie porusza on swoimi oczami.

Emisja w czwartek 21 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 124:

Jose Luis i Laurito świetnie się bawią, spędzając czas razem. Jose Luis oświadcza się Montserrat. Rosario daje Montserrat swoje błogosławieństwo. Pedro udaje się do Argentyny.

Emisja w piątek 22 września o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni2707 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page