top of page

"Za głosem serca": Alejandro ratuje życie Jose Luisowi

W odcinkach 180-184 telenoweli "Za głosem serca": Rosario zostaje porwana. Ezequiel planuje zabić José Luisa, żeby uwolnić się raz na zawsze od Pedra. Alejandro ratuje mu życie, strzelając do Ezequiela. Emisja w dniach od 11 do 15 grudnia 2023 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

"Za głosem serca" (oryg. Lo que la vida me robo) opowiada historię Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. W swojej desperacji to w Alejandrze widzi rozwiązanie na pokrycie długów rodziny. Zdeterminowana do pozbycia się José Luis z życia swojej córki, wysyła go do więzienia i niszczy pojęcie Montserrat o jej wielkiej miłości. Młoda dziewczyna pod presją matki wychodzi za mąż za Alejnadro, tym samym zapewniając rodzinie odpowiedni poziom życia. Gdy największe marzenie matki Montserrati zostaje spełnione, nieoczekiwanie ponownie pojawia się José Luis. Czy Montserrati podążając za głosem serca, dokona odpowiedniego wyboru?Odcinek 180:

Jose Luis zamyka Alejandro w więzieniu za pobicie. Odwiedza go Maria, która ma zaburzenia świadomości i wierzy, że jest Montserrat. W tym samym czasie Adolfo wyznaje na spowiedzi ojcu Anselmowi, że musi zabić Ezequiela. Ksiądz oburzony odpowiada, że jeśli tak się stanie, złamie on przysięgę spowiedzi, nawet jeśli miałby przez to utracić sutannę. Następnie idzie ostrzec Ezequiela.

Emisja w poniedziałek 11 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 181:

Adolfo wykonuje zamach na życie Ezequiela w czasie jego przemówienia w ratuszu. Natychmiast po wykonanym zdaniu, melduje Pedro, że Ezequiel nie żyje. Jose Luis natomiast czeka na Montserrat w jej samochodzie i kiedy ona jedzie, Luis ujawnia się. Przestraszona Montserrat traci panowanie nad kierownicą i dochodzi do wypadku, o który Alejandro oskarża Luisa.

Emisja we wtorek 12 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 182:

Pedro daje Ezequielowi możliwość wyboru, czy chce ocalenia siebie czy Carloty. Finalnie Pedro decyduje zostawić przy życiu Carlotę.

Emisja w środę 13 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+


Odcinek 183:

Graciela kłamie Lauritowi, że Rosaria jest bliska śmierci. Tymczasem Adolfo grozi, że zabije Marię, jeśli odkryje, że ta go zdradziła. Jednocześnie Ezequiel doradza Pedro, by z sobą skończył zanim trafi do więzienia.

Emisja w czwartek 14 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+Odcinek 184:

Ezequiel udziela wskazówek Jose Luisowi, gdzie odnajdzie Rosario. Nie dochodzi do nieszczęścia, ponieważ Maria ratuje Rosario przed ludźmi Pedra. Finalnie Ezequiel zdradza Jose Luisa i kiedy ma go zabić, życie Jose ratuje Alejandro.

Emisja w piątek 15 grudnia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Za głosem serca" na stronie:


“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni757 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page